Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mamas&Papas Urbo 2 je druhou generací high-endového modelu Urbo. Vyšel v roce 2014. Pevná chrómová konstrukce je i přes robustnější působení lehká. High-endový dojem doplňuje kožený detail rukojeti a madla. Potah rukojeti je ve středu předělený přidaným popruhem na ruku. Kočárek se Ti díky němu jen tak lehce nevysmekne. Originálně vyplněná kolečka jsou umístěna za sebou. Nejsou vepředu zúžená, jak je obvyklé u většiny kočárků. Teď jsou odpružená i vepředu a z konstrukce je dokážeš jednoduše sejmout. Odlehčená brzda se aktivuje bez větší námahy. Vynikající těžiště ulehčuje ovládání i zvedání na obrubník, takže to zvládneš i jednou rukou. Výhodou je i zvětšený a zpevněný nákupní košík.

Vylepšené sedadlo je o 5 % zaoblenější, takže děťátko bude uloženo v ergonomičtější poloze. Je umístěno o 2,5 cm výše než u původního modelu, stále je ale z těch nižších sedění. Sedák otočíš i polohuješ až do lehu. Pohodlí zaručí výborně polstrovaný potah, který pohodlně i vypereš. Kostra sedadla je elegantnější černá namísto původní šedé. Dětské madlo je o 7 cm vyšší, takže není nutně potřebné ho při vkládání odklápět. Hrubší stříška zastíní sedalo lépe, v horkých dnech oceníš její přidané větrání. Bezpečnost dítěte zaručí vylepšené bezpečnostní pásy. Podložku nebo fusak vložíš bez námahy, i ty se totiž jednodušeji snímají. Součástí sedadla je integrovaná moskytiéra. Pultík - podnožka na dětské nožičky dostala zaoblenější tvar, takže je nejen efektnější, ale při přenášení i jednodušeji uchopitelná.

Urbo 2 zakoupíš v hotovém setu anebo jako sporťák s dokoupitelnými nástavbami. Dvojková hluboká vanička je na konstrukci umístěná o 5,5 cm výše. Zabere o 25 % méně místa, přitom vnitřní prostor je o 10 % větší. Na kočárek připojíš díky adaptérům i autosedačku. Pláštěnku i fusak ze základní výbavy využiješ nyní efektivněji, protože po faceliftu sedí a kryjí lépe.

Urbo 2 vyšel i v limitovaných edicích Dalmatian Spot či Atticus. Limitovanými jsou i designové kolaborace Donna Wilson nebo Liberty. Na výběr máš navíc speciální edice Navy Aztec, Ombre Pewter, nebo Signature edice.

Modely řady Sola, Zoom a Urbo mají stejné kostry sedací části i úchyty. Díky tomu mezi nimi můžeš vyměňovat všechny jejich nástavby, adaptéry a i jednotlivé doplňkové součásti (madla, stříšky, potahy).

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10,3
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
90 × 53 × 83
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
83 × 53 × 30
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.