Kočárek do 15 tisíc, dvoj nebo trojkombinace, polohování, terén, ..... Jakou značku koupit?

Zodpovězené
10. bře 2021

Dobrý den,

hledám kvalitní kočárek do 15 tisíc.

  • Dvojkombinace, trojkombinace.
  • U sporťáku polohování zad i nohou.
  • Jízda proti i pro směru jízdy .
  • Vhodný do terénu, ale i lehká konstrukce.
  • Vybavení není podmínkou, ale byla bych ráda.
  • Větrání na sporťáku.

Děkuji moc za radu.

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Po přečtení Vašich požadavků Vám zkusím poradit tyto čtyři kočárky, které jsou za mě nejlepší a cenově nejdostupnější.

1) X-Lander X-Move
2) Riko Ultima
3) Dada Paradiso Apus
4) Cavoe Axo

Všechny tyto čtyři kočárky splňují vše, co jste napsala. Jsou opravdu lehké, skladné, snadno ovladatelné, sportovní verzi i hlubokou korbu si můžete nastavit proti směru jízdy i po směru, zvládnou i náročnější terén, polohování nožiček a zad je samozřejmostí (a je velmi příjemně plynulé u všech z nich).

U kočárku X-Lander X-Move bych vypíchla především přítomnost LED světel se dvěma režimy svícení (světlo/blikání), takže pokud se rádi procházíte i v pozdějších hodinách, tak na procházky v šeru či potmě je to perfektní, respektive při jakékoliv zhoršené viditelnosti. S tímto kočárkem projedete opravdu vše.

Kočárek Riko Ultima má výborné odpružení (nastavitelné), disponuje dodatečným tlumením nárazů a tlumí zvuky okolí, takže miminko neruší vnější vlivy a může krásně spinkat. Prodává se v mnoha nádherných barevných provedeních. ❤ A já jsem velmi ocenila velký koš, který lze i uzavřít, takže jsem v něm uvezla vše potřebné a mnohdy i nepotřebné. 😀

Dada Paradiso Apus má také krásná barevná provedení a co je na něm skvělého - má velká gelová kola, která - ať už pojedete kdekoliv - prostě nemůžete píchnout. Fakt jsem zkoušela všemožný terén a ovladatelnost fakt jedním prstem.

Ovšem můj favorit vždy je, byl a bude kočárek Cavoe Axo. Je to opravdu top kočárek za velmi přijatelnou cenu. Má velkou prostornou korbu, ve které bez problému uvezete i větší dítko a ještě v zimě ve fusaku. Má odnímatelný zalamovací kšilt a na korbě je ještě navíc přítomná clona, která se ke kšiltu dá snadno upevnit a miminko je tak skvěle chráněno před větrem nebo slunečními paprsky - zároveň je ale korba vybavena ventilací, takže se nemusíte bát přehřátí. Sportovní verze je opět prostorná, polohování nožiček a zad je samozřejmostí, posezení proti i po směru a co je super - z nánožníku sportovní korby a oboustranné vložky můžete pomocí dvou tahů vytvořit i fusak. Za mě fakt pecka. Posílám Vám na něj i odkaz: https://bit.ly/3cgpwwe , tak mrkněte. 🙂 Ještě bych zmínila skutečnost, že korba má celoodnímatelné madlo, díky kterému můžete korbu bez problému přenášet a při jízdě na něj můžete prckovi navěšet hračky, takže je má přímo před očima a dosáhne na ně i ručičkama. Cena za dvojkombinace je do 15 tisíc, trojkombinace pak o 2 tisíce dražší - ale upřímně bych se u tohoto kočárku nebála si připlatit. 😎

Snad jsem Vám alespoň trochu poradila. Kdybyste se chtěla ještě na něco doptat, neváhejte se na mě obrátit. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz