Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek do 15 tisíc, dvoj nebo trojkombinace, polohování, terén, ..... Jakou značku koupit?

Zodpovězené
10. bře 2021

Dobrý den,

hledám kvalitní kočárek do 15 tisíc.

  • Dvojkombinace, trojkombinace.
  • U sporťáku polohování zad i nohou.
  • Jízda proti i pro směru jízdy .
  • Vhodný do terénu, ale i lehká konstrukce.
  • Vybavení není podmínkou, ale byla bych ráda.
  • Větrání na sporťáku.


Děkuji moc za radu.

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Po přečtení Vašich požadavků Vám zkusím poradit tyto čtyři kočárky, které jsou za mě nejlepší a cenově nejdostupnější.

1) X-Lander X-Move
2) Riko Ultima
3) Dada Paradiso Apus
4) Cavoe Axo

Všechny tyto čtyři kočárky splňují vše, co jste napsala. Jsou opravdu lehké, skladné, snadno ovladatelné, sportovní verzi i hlubokou korbu si můžete nastavit proti směru jízdy i po směru, zvládnou i náročnější terén, polohování nožiček a zad je samozřejmostí (a je velmi příjemně plynulé u všech z nich).

U kočárku X-Lander X-Move bych vypíchla především přítomnost LED světel se dvěma režimy svícení (světlo/blikání), takže pokud se rádi procházíte i v pozdějších hodinách, tak na procházky v šeru či potmě je to perfektní, respektive při jakékoliv zhoršené viditelnosti. S tímto kočárkem projedete opravdu vše.

Kočárek Riko Ultima má výborné odpružení (nastavitelné), disponuje dodatečným tlumením nárazů a tlumí zvuky okolí, takže miminko neruší vnější vlivy a může krásně spinkat. Prodává se v mnoha nádherných barevných provedeních. ❤ A já jsem velmi ocenila velký koš, který lze i uzavřít, takže jsem v něm uvezla vše potřebné a mnohdy i nepotřebné. 😀

Dada Paradiso Apus má také krásná barevná provedení a co je na něm skvělého - má velká gelová kola, která - ať už pojedete kdekoliv - prostě nemůžete píchnout. Fakt jsem zkoušela všemožný terén a ovladatelnost fakt jedním prstem.

Ovšem můj favorit vždy je, byl a bude kočárek Cavoe Axo. Je to opravdu top kočárek za velmi přijatelnou cenu. Má velkou prostornou korbu, ve které bez problému uvezete i větší dítko a ještě v zimě ve fusaku. Má odnímatelný zalamovací kšilt a na korbě je ještě navíc přítomná clona, která se ke kšiltu dá snadno upevnit a miminko je tak skvěle chráněno před větrem nebo slunečními paprsky - zároveň je ale korba vybavena ventilací, takže se nemusíte bát přehřátí. Sportovní verze je opět prostorná, polohování nožiček a zad je samozřejmostí, posezení proti i po směru a co je super - z nánožníku sportovní korby a oboustranné vložky můžete pomocí dvou tahů vytvořit i fusak. Za mě fakt pecka. Posílám Vám na něj i odkaz: https://bit.ly/3cgpwwe , tak mrkněte. 🙂 Ještě bych zmínila skutečnost, že korba má celoodnímatelné madlo, díky kterému můžete korbu bez problému přenášet a při jízdě na něj můžete prckovi navěšet hračky, takže je má přímo před očima a dosáhne na ně i ručičkama. Cena za dvojkombinace je do 15 tisíc, trojkombinace pak o 2 tisíce dražší - ale upřímně bych se u tohoto kočárku nebála si připlatit. 😎

Snad jsem Vám alespoň trochu poradila. Kdybyste se chtěla ještě na něco doptat, neváhejte se na mě obrátit. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz