Kočárek do terénu i do města. Doporučila byste mi některý z mého výběru?

Zodpovězené
24. bře 2021

Dobrý den,

v červenci čekáme prvního prcka a už nyní pokukujeme po kočárku, ráda bych dvojkombinaci s větší korbou, do které dám prcka i s fusakem (mám úžasný beránkový, ještě poctivá práce po mojí mamince, takže i dost velký proti moderním ultra lehkým fusakům 🙂).

Bydlíme ve městě, ale při cestě z/do bytu musím zdolat cca 10 schodů, takže něco lehčího. Taky máme velmi akčního pejska, takže něco nejen do města na nákupy, ale i do terénu (štěrk, lesní cesta, nezpevněné cesty kolem řek, případně hory).

Koukala jsem na:
* Bexa Ideal
* Jedo Trim M-line
* Noordi Sole
* Viva Life III
* Kinderkraft Prime 2019
* Junama Impulse

Doporučila byste mi některý z nich?

Chtěla bych velký košík na nákupy a věci na procházky (trávíme venku i kvůli pejska spoustu času) a taky vše v ceně (tašku, pláštěnku...atd.), ať to nemusím shánět bokem a doufat, že to bude sedět🙂. Noo, nejsem náročná;).

Děkuji

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. 🙂 To je úplně v pořádku, že jste při výběru kočárku "náročná" - chcete to nejlepší nejen pro miminko, ale také pro sebe, protože Vy budete ta, která bude kočárek vozit a musí splňovat Vámi požadovaná kritéria. 😉

Všechny kočárky, které jste vypsala ve svém výběru, jsou klasické dvojkombinace, takže celý kočár má orientačně cca 15 kg. Junamu Impulse ani Kinderkraft Prime 2019 bych Vám určitě nedoporučila do terénu. Z dalších kočárků není špatný Jedo Trim M-line a Noordi Sole, ale jak říkám, je to pořád velmi podobná, poměrně těžká dvojkombinace. 🙈

Já osobně bych Vám doporučila kočárek Lonex Pax - korba je velmi prostorná, takže Váš fusak po mamince do něj dáte úplně bez problémů. 😇 Košík je také velký a prostorný. Oproti jiným dvojkombinacím má neskutečně odlehčenou konstrukci. Hlavně je dobře odpružený, takže horší terén zvládne úplně v pohodě. A jako bonus má bohatou výbavu v základu. 😍 Popřípadě mě ještě napadá kočárek ABC Design Salsa 4. Ten má pěnová kola a není tak těžký jako jsou kočárky s nafukovacími koly. Má perfektní ložiskové odpružení, takže do terénu v pohodě a má velkou korbu i sporťák.

Zkuste se na ně podívat - a kdybyste měla ještě nějaký dotaz, tak napište.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz