Kočárek do terénu. Jaký vybrat?

7. led 2019
Dobrý večer,

v dubnu se nám narodí chlapeček, a tak bych chtěla poprosit o radu. Sháníme kočárek, který vydrží i polní a lesní cesty. Kus za domem máme nádherný les, ovšem cesta k němu je samý kamínek, a tak bych nechtěla odrovnat kočárek po první procházce.

Stačí nám dvojkombinace, autosedačku máme. Také bych asi raději nafukovací kolečka, ale nebudu se bránit ani těm druhým.

Děkuji za radu 🙂
Ahoj!

Pokud opravdu do lesa, dívala bych po kočárcích robustních, opravdu pevných, ideálně tříkolkách. Bude tomu odpovídat i vyšší váha kočárku, ale jak sama říkáš - nechceš kočárek rychle “odrovnat”, proto je nutné, aby byl náležitě odolný. Zvažovala bych modely jako Joie Crosster, Baby Jogger City Elite, případně čtyřkolový Britax Go Big. Výbornou volbou je i Koelstra Latinique, Mountain Buggy Terrain, Phil & Teds Navigator 2, popřípadě TFK Joggster Trail. Jedná se především o kvalitní sportovní kočárky, na které můžeš volitelně doplnit vaničku či autosedačku, a tak je využívat od narození.

Z o něco městštějších kočárků s terénními vlastnostmi bych zvážila Britax B-Motion Plus v tříkolové či čtyřkolové verzi, případně Baby Jogger City Mini GT.

Z možných kombinací bych zvážila ještě Cam Cortina, Jané Crosswalk, případně kočárky typu Navington Corvey s robustními, stejnými, neotočnými koly.
Polož otázku v poradně

Sem začni psát odpověď...

Odešli