Kočárek do terénu pro nesedící dítě. Jaký byste doporučila na co nejdelší dobu?

Zodpovězené
4. čer 2021

Dobrý den,

ráda bych se zeptala. Byla byste schopna mi poradit s výběrem vhodného kočárku?

Synovi je 10 měsíců, váží 9,5 kg, měří 73 cm, samostatně nesedí. Zatím je stále v pozici na zádech, na bříško se neotočí.

Potřebovala bych pro něj takový kočárek, který bude možné napolohovat do úplného lehu. Bylo by milé, kdyby měl v přední části síťovinu, kudy nejen proudí vzduch, ale kudy by také mohl pozorovat okolí, až se na bříško začne otáčet, zároveň s kvalitním pásaním.
Bydlíme na samotě u lesa, tak by bylo fajn, kdyby kola kočárku byla nafukovací a vhodná, společně s konstrukcí, do terénu, ideálně s dostatečně velkými koly do terénu. Tím pádem, aby kočárek byl odpružený. Pokud by bylo možné vozit proti i po směru.

Byla bych ráda, aby syn měl kočárek co nejdéle, protože nyní mi „odrostl“ ze dvou kočárků s hlubokou korbou.

Za případné tipy děkuji.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

S tou síťovinou to bude problém, protože u drtivé většiny sportovních kočárků se v přední části síťovina nevyskytuje - vždy jen ve vrchní části (klasicky v rámci stříšky) a když už by se Vám povedlo objevit takový, který by tam tu síťovinu měl, tak to rozhodně nebude kočárek vhodný do terénu.

Váš chlapeček je dost velký, takže je rozumné se vyhnout zbytečné koupi další korby. Za sebe bych Vám doporučila buď kočárek ABC Design Salsa 4 Air (má obrovský sporťák, který jde dát fakt do úplného lehu a zároveň je skvělý do terénu) nebo kočárek X-Lander X-Move (jde do lehu, je velmi prostorný a do terénu úplně nejlepší, navíc je i otočný a má super pásy).

Zkuste se na ně podívat a klidně se mi k nim ještě ozvěte zpět, kdybyste měla další dotazy - ráda je s Vámi proberu podrobněji. 😇

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz