Kombinovaný kočárek Chicco Trio Activ3, resp, jaký jiný podobný - spíše sportovního designu?

Zodpovězené
9. pro 2019

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli nemáte zkušenost s kočárkem značky Chicco Trio Activ3? Nám se moc líbí, ale bohužel nemůžeme najít žádné reference, tak nevím, zda je to dobrý výběr. Popřípadě nějaký podobný kočárek - spíše sportovní.

Děkuji

Ahoj!

Chicco Activ3,

Chicco Activ3

v trojkombinaci prodávaný jako Trio Activ3, je, podle mého názoru jeden z nej kočárků značky Chicco (která je jinak poměrně levná, ne akorát z těch top značek, dle mého názoru). Activ3 je ale tříkolka - dobře ovladatelná, díky větším kolům projde i terénem, a není ani tak těžká (pod 12 kg). Počítajíc s poněkud horší skladností (tj. vyžaduje větší kufr), celkově je to opravdu dobrá koupě takového středu mezi každodenním a na sport určeným kočárkem. Za mě může být - i pro překvapivě bezpečné vajíčko (autosedačku). 😉

K hodnocením, máme dvě na české Kočárkopedii: https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/chicco-a...
a dvě na slovenské Kočíkopédii: https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/chicco-ac...

Mezi jiné podobné, na inspiraci, bych doporučila Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Elite

nebo městštější City Mini GT2,

Baby Jogger City Mini GT2

pak TFK Joggster Lite Twist

TFK Joggster Lite Twist

a možná i modely jako Jané Crosswalk

Jané Crosswalk

či Concord Wanderer / Camino (ale jsou těžší, a čtyřkolové).

Concord Wanderer

Concord Camino

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.