Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kombinovaný kočárek do terénu, konvertibilní na double (dvoumístný), do 20 tisíc Kč. Máš tip?

Zodpovězené
Dětský bazárekKočárkyKočárky BugabooKočárky pro dvojčata a sourozenceVýběr kočárkuVýběr kočárku pro dvojčata anebo sourozence
9. bře 2020

Ahoj,

dáš mi prosím tip na nějaký kombinovaný kočárek do terénu – polní cesty…, prostorný, dobře odpružený a do budoucna, aby se z něj dal udělat sourozenecký kočárek, kdyby bylo náhodou potřeba?

Cena ideálně tak do 20 tisíc Kč.

Moc děkuji za radu 🙂.

Ahoj!

Zde je důležité to kritérium single-to-double, tedy konvertibility z jedno - na dvoumístný model. Pokud ještě má být i terénní, prvním reálným by za mě byl Bugaboo Donkey, ale to je drahý model. Proto jej lze doporučit i bazarový - opravdu za to stojí, i pro ta kola.

Ono celkově musím zmínit, že tenhle typ kočárků je spíše z těch dražších - aby byl dostatečně funkční v jednomístném módě, ale zvládl později i dětičky dvě. Já bych raději zvážila dražší model nebo pak bazar - šetřit se až tak nevyplatí.

Kromě něj zmíním i Thule Sleek, i když vysloveně off-road kočárek to není. V USA také mezi velmi oblíbené patří Uppababy Vista případně Nuna Demi Grow.

Do v podstatě dvojkočárku, ale využitelného s postranním košíkem jako single model - Mountain Buggy Duet - bych já osobně šla hned, jen je těžší tento model sehnat a není levný. Bazarový by také teoreticky mohl být.