Kombinovaný kočárek Kinderkraft Prime. Kolik váží s korbou? Je bytelný?

Zodpovězené
6. dub 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli víte, kolik váží kočárek s hlubokou korbou?

Bohužel jsem neměla možnost vidět kočárek naživo.

Je alespoň trošku bytelný?

Potřebovala bych lehčí kočár (máme cestu do kopce).

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Kinderkraft Prime 2019

Kinderkraft Prime

je levnější typ kombinovaného kočárku, takže určitě počítej s kompromisy v případě plastů a celkového provedení materiálů. Na to, kolik stojí, je to však vcelku povedený kombinovaný kočárek, a pokud hledáš něco polského - oválného typu, ale spíše lehčí / nižší / ne tak robustní, na mírné nerovnosti a do kopce by to šlo. Na zcela náročný terén bych však asi vybrala něco dražšího a pevnějšího.

Výrobce neudává váhu modelu Prime čistě s korbou - pouze celkovou váhu kočárku 12 kg. Čili počítej s tím, že i s korbou se bude pohybovat plus mínus kolem této váhy (možná o pár set gramů - kilogram navíc).

Na slovenské Kočíkopédii máme jednu Prime recenzi, tady: https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/kinderkra...

Pokud mohu ještě doporučit jiný model, kukni na ABC Design Salsa 4, za mě lehký, bytelný, odpružený a celkově velmi schopný model kombinovaného kočárku.

ABC Design Salsa 4

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.