Kombinovaný kočárek X-Lander X-Move Dusk Violet 2019 - je to vhodná volba na hory, městské babičky a květnové mimi?

Zodpovězené
4. led 2021

Dobrý den,

zvolíme dobře, když vybere dvoukombinaci tohoto kočárku?

Bydlíme v horách, nezpevněné cesty, babičky město... Dítě čekáme v květnu, tak sháníme i s velkou korbou.

Děkuji

Ahoj!

X-Lander X-Move je za mě velmi pěkně vymyšlený kočárek s mnoha praktickými funkcemi, ale tedy má dva zásadnější mínusy. Prvním by byla váha - je veeelmi těžký, a ne moc skladný. Pokud to ale neřešíš, nevadí to tak - no pokud budete jezdit k babičkám do města pravidelně, může to být zásadní problém. Druhý mínus je, že není moc odpružený. Kola dají i nerovnosti, ale budeš je cítit, trochu odpružení navíc by se prostě šiklo. Mimo tohoto to není špatná volba, hlavně pokud seženeš fajn cenu.

X-Lander X-Move

Jinou možností, co Ti poradím, by pak byl ABC Design Salsa 4 Air,

ABC Design Salsa 4 Air

případně Concord Wanderer a

Concord Wanderer

Concord Camino.

Concord Camino

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.