Která trojkombinace kočárku se snadno skládá a má prostornou hlubokou korbu?

Zodpovězené
6. kvě 2022

Ahoj,

chtěla bych si pořídit trojkombinaci kočárku.

Požadavky:

  • s co nejlepší hmotností,
  • s jednoduchou skladatelností (nejlépe jednou rukou, pokud to bude možné),
  • s prostornou hlubokou korbou,
  • s vajíčkem.

Jaký kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

mezi nejlehčí kombinované kočárky patří například Easywalker Harvey3, oceníš u něj právě velmi jednoduché složení jednou rukou. Hluboká korba i sportovní sezení jsou dostatečně prostorné a navíc je můžeš mít díky výškovým adaptérům nastavené výše. Kola má bezúdržbová s odpružením, a i když je to spíše městský model, tak lehčí terén zvládne. Přihrává mu i fakt, že je momentálně ve výprodeji za lákavou cenu, takže se opravdu vyplatí. Pokud plánujete děti brzy po sobě, tak Tě může zaujmout i možností udělat z něj sourozenecký kočárek. Dá se zakoupit ve výhodném setu i s doplňky nebo ve verzi Premium, která má navíc odvětrávanou korbu s polohováním, magnetické zapínání u pásů a zvýšenou nosnost u nákupního košíku, který je zároveň i uzavíratelný.

Za zmínku stojí i jeho novější model Easywalker Jimmey, o kterém si můžeš přečíst v tomto článku.

Ještě něco lehčí je pak Bugaboo Fox 3, který se skládá také poměrně lehce a je snadno manipulovatelný. Jak korba, tak i sporťák jsou prostorné a mají společnou prodlužovací stříšku, která je extra dlouhá. V hluboké korbě najdeš též prodyšnou matraci a odvětrávání (tzv. panoramatické okénko), které napomáhá ještě lepší cirkulaci vzduchu v letních dnech a dítě může při pasení koníků pozorovat okolí. Kola má bezúdržbová s dobrým odpružením, takže projede bez problému i větší terén (navíc můžeš využít režim dvou kol). Bugaboo je známý i svým bohatým příslušenstvím a velkým výběrem barevných variant - ať už celého setu, nebo lze obměňovat jen barevné stříšky podle svého vkusu.

Mezi cenově dostupné a lehké kočárky patří i Joie Finiti, který lze složit též jednou rukou. Dále potěší i velmi prostornou hlubokou korbou XL Ramble, nákupním košíkem s nosností až 4,5 kg a velmi praktické jsou i 5bodové pásy, které mají magnetické zapínání. Kola jsou bezúdržbová a kočárek je vhodný jak do města, tak i do lehkého terénu.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie