Který fusak do Easywalker Jackey má povrchovou úpravu proti dešti a větru?

Zodpovězené
11. pro 2022

Ahoj,

hledám fusak do Easywalker Jackey. Máme starší fusak Emitex, ale je zbytečně velký a brání skládání.

Požadavky, které by měl splňovat:

  • povrchová úprava proti dešti a větru,
  • aby miminko bylo v teple,
  • aby v kočárku neklouzalo,
  • snadná údržba, jelikož v něm bude sedávat chodící miminko v botách,
  • aby sedl rozměrově do Jackey,
  • do 1 300 Kč.

Bonus by byl, aby se dala zadní část použít samostatně jako podložka do kočárku.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

na spoustu otázek, spojených v výběrem fusaku, jsem v poradně odpověděla. Určitě Ti neporadím přímo, který z nich si máš koupit. Je to proto, že každá máme jiný vkus.

Zkus si přečíst podobné otázky, které Ti sem připínám pro inspiraci:

Určitě mezi nimi najdeš i ten pravý pro Tvůj kočárek Easywalker Jackey. Pokud si nejsi jistá koupí fusaku z internetu, tak si jdi fusak vyzkoušet přímo do prodejny. Tam si ho můžeš vyzkoušet a buď jej přímo koupit, nebo potom koupit z internetu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka