Který golfáč je lehký, skladný, kvalitní a vejde se do menšího auta i do letadla?

Zodpovězené
10. bře 2022

Ahoj,

hledám golfáč pro skoro 15měsíčního synka.

Musí být lehký, skladný, kvalitní a musí se vejít do menšího auta i do letadla.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

na podobný dotaz jsem odpovídala nedávno v této otázce v poradně, tak se na ni podívej, třeba Tě některý z kočárků osloví 🙂.

Vzhledem k Tvým požadavkům, bych Ti doporučila Easywalker Jackey nebo Elodie Details Mondo, oba to jsou kvalitní kočárky a umím si je představit jako plnohodnotné kočárky do města, nejen na cestování.

Případně i Joolz Aer, který je už dražší, ale je kvalitní a celkově dobře propracovaný. Nemá však možnost úplného lehu (jen takový pololeh) a nejde složit dohromady s madlem. Jinak je opravdu ultralehký a skladný.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie