Který kočárek je pohodlný a vhodný pro cestování?

Zodpovězené
9. dub 2022

Ahoj,

hledám kočárek na cestování, jelikož pojedeme na dovolenou se skoro ročním děťátkem. Čili skladatelný v kuse, větší kola - ne nafukovací. Musí mít prodlouženou stříšku, aby se dal dát do lehu, ať děťátku nevisí nohy, takže buď posuvný nebo polohovatelný nánožník – opěrku.

Momentálně mám Joolz Day, ale ten není vhodný k cestování.

Nemusí to být nic drahého a značkového, protože opravdu bude sloužit jen na dovolené.

Děkuji

Ahoj,

koukni na tuto otázku z poradny, najdeš tam tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě. Pokud budeš kočárek využívat převážně jen na dovolené, tak bych se nebála ani bazarové koupě! 🙂

Dále doporučuji i Babystyle Oyster Zero nebo Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Oba mají větší kola, jsou lehké, skladné a mají opravdu dlouhou prodlužovací stříšku.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie