Který kočárek je vhodný pro zářijové miminko, má dlouhou ložnou plochu a polohování na popruh?

Zodpovězené
28. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku pro zářijové miminko. Při prvním jsme měli Concord Fusion – super kočárek. Byl však bazarový a v celém špatném stavu, tak jsme koupili sportovní Joie Mytrax. Ten začal rychle vrzat. Nebyl to úplně nejšťastnější výběr. Nyní hledáme trojkombinaci, klidně i bazarovou ve střední cenové skupině.

Mé požadavky:

  • polohovatelná rukojeť (ne teleskopická),
  • polohovatelná hluboká korba,
  • prostorná sportovní část a dlouhá ložná plocha,
  • polohování sportovní části na popruh, na styl, jak mají zmíněné kočárky, aby bylo děťátko dobře chráněno,
  • připojení korby i autosedačky bez adaptérů,
  • velký košík,
  • vhodný do terénu (ne trojkolka),
  • ne nafukovací kola.

Existuje kočárek, který splní alespoň část mých požadavků?

Děkuji

Ahoj,

jako první doporučuji Concord Camino, který splňuje všechny Tvé požadavky, ať už je to polohování hluboké korby či připojení bez pomocí adaptérů. Má řadu praktických vychytávek a kromě toho je prostorný i kvalitně odpružený, takže si hravě poradí i s terénem. Za případný kup rozhodně stojí.

Dále to může být Britax B-Motion 4 Plus, který splňuje také vše, mimo polohování hluboké korby a bez adaptérového připojení. Sportovní část má jednu z nejprostornějších na trhu, vhodné i pro větší dítě. Samozřejmostí je polohování pomocí popruhu až do úplného lehu, polohování nohou, velký košík a bezúdržbová kola s odpružením.

A jako poslední doporučuji Britax Go Big2. Ne každému může vyhovovat po vzhledové stránce, ale jedná se o velmi kvalitní kočárek. S jakýmkoliv terénem si poradí na jedničku, díky větším bezúdržbovým kolům a dobrému odpružení, které mu umožňuje i houpaní. Super je zatížení nákupního košíku, unese až 10 kg.

Držím palce a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie