Který kočárek pro roční dítě zvládne připojení skejtu pro sourozence?

Zodpovězené
27. čer 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro roční dítě, který dobře zvládá připojení stupínku pro tříletého sourozence. Také bych byla ráda, kdyby zvládal i mírně horší terén.

Který kočárek mi doporučuješ?

Za odpověď děkuji

Ahoj,

nejčastěji doporučuji skejtíky Zopa Segboard a Lascal Buggy Board, které mají nastavitelná "ramena" do různých úhlů/délky a lze je tak připojit na téměř jakýkoliv kočárek.

Nepíšeš o cenovém rozpočtu, tak Ti dám větší výběr kočárků 🙂. První je Britax B-Motion 4 Plus, který má kvalitní konstrukci, takže bez problému zvládne skejtík a oceníš u něj i extra prostorné sezení a dlouhou ložnou plochu. Nevýhodou je, že ho seženeš už jen na bazarech.

Dále doporučuji cenově dostupný Joie Mytrax.

A může to být i Baby Jogger City Mini GT2. Ačkoliv má tři malá kola, tak je stabilní a projede i terén.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie