Který kvalitní sportovní kočárek má možnost dokoupení hluboké korby?

Zodpovězené
19. dub 2022

Ahoj,

hledám opravdu dobrý kvalitní a lehce skladný sportovní kočárek jako je například Britax B-Motion 4 Plus. Nutnost je možnost dokoupení hluboké korby na první měsíce.

Nechci jít do dvojkombinace, neboť tam ty sportovní jsou těžké a obtížně složitelné.

Děkuji

Ahoj,

podobným typem je například Joie Mytrax. Největší nevýhodou je vyšší hmotnost (12 kg), ale skládá se snadno. Najdeš u něj teleskopickou rukojeť, zadní nafukovací kola, extra dlouhou prodlužovací stříšku a sporťák patří k těm prostornějším i pro větší dítě.

Dále doporučuji Baby Jogger City Mini GT2, ke kterému lze též připojit hlubokou korbu i vajíčko. Ačkoliv je to trojkolka, tak je opravdu stabilní. Může Tě zaujmout 10,4kg hmotností, dobrými jízdními vlastnosti, lehkým složením, prodlouženou stříškou, kloubovou rukojetí a sportovní sezení patří též k nejprostornějším na trhu.

Oblíbené jsou i Valco kočárky, a to především kvůli jejich ceně i nízké hmotnosti. Nevýhodou je chybějící odpružení, proto doporučuji k nim brát nafukovací kola.

Dále mě napadají i obousměrné modely - Cybex Balios S Lux a Britax Strider M, které se skládají též jednoduše a mají lehčí hmotnost. Výhodou je, že malé dítě můžeš ze začátku vozit čelem k sobě.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie