Který levný sportovní kočárek je skladný a má dlouhou stříšku?

Zodpovězené
3. bře 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek. Původně jsem chtěla, aby byl otočný v obou směrech, ale od toho jsem upustila. Upřednostním, aby byl prostorný. Syn bude mít příští zimu rok a půl.

Moje požadavky jsou:

  • nízká cena (max. 7 500 Kč, může být i bazarový),
  • lehký a skladný,
  • lehce složitelný, protože ho chci do auta,
  • aby zvládl i mírnější terén, protože ho chci hlavně na výlety,
  • prostorný, abych později nemusela kupovat další,
  • dlouhá stříška,
  • možnost časem dokoupit hlubokou korbu.

Který kočárek splňuje moje požadavky?

Děkuji

Ahoj,

jako nejlepší volbou se mi zdá bazarová koupě kvalitních kočárků. Jedním z nich může být Britax B-Motion 4 plus, který je dostatečně prostorný i pro větší děti. Jeho ložná plocha má 100 cm a zádová opěrka 50 cm na délku. Nechybí mu ani polohování zad i nohou do úplného lehu, dlouhá prodloužitelná stříška a jednoduché skládání. Nosnost kočárku (sedadla) je 22 kg, ale celkově kočárek uveze až 28 kg. Díky kloubové rukojeti si výšku plně přizpůsobíš. Projetí terénu je fajn díky odpružení a materiálu kol, která jsou gumová a mají pěnovou výplň.

Dále doporučuji Baby Jogger City Mini GT2, který splňuje také Tvé požadavky. Oproti Britaxu je ještě o trochu prostornější a lehčí o 1 kg.

Nebo to může být i Joie Mytrax, který je však ze všech kočárků nejméně prostorný a nejtěžší (má skoro 12 kg).

U všech kočárků najdeš vysokou nosnost, nastavitelnou rukojeť, velké rozměry sedáku, dlouhou stříšku, prostorný koš, snadné skládání a lze k nim připojit hlubokou korbu.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie