Který Valco Snap splní mé požadavky?

Zodpovězené
22. kvě 2022

Dobrý den,

na starší děti jsem měla Valco Baby Snap 4 a byla jsem moc spokojena. Teď potřebuji opět sporťák - golfky. Jsem skoro rozhodnuta zase pro Valco. Ale teď je mnoho druhu.

Kolečka bych raději pěnová, jako u starého Valca. Láká mě, ale i to polohovatelné madlo. Líbí se mi takovéto kožené, co vídám občas na ulici u nových Valco kočárků.

Chci lehkou verzi na cestování, do letadla a tak.

Co nejvyšší nosnost. Využíváme kočárek vždy dlouho, na výlety, nákupy.

Další požadavek je barva. Kočárek chci pro chlapce. Nelíbí se mi ale Denim, ani obyčejná světla šedá. Černá už vůbec.
Minule jsem byla spokojena s hnědým. Muže byt i nějak hezky tmavě šedý, béžový. Vím, ze jsem náročná, ale mám ho na další 3 roky.

Ještě jako alternativa mě napadá Britax, ale ten vůbec neznám. Líbí se mi ale také.

Co tak z toho vychází Vám??

Děkuji

Ahoj,

doporučuji určitě Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Od staršího modelu se liší o trochu vyšší hmotností (8 kg), ale najdeš u něj právě nastavitelnou rukojeť s koženkovými potahy a celkově většími rozměry sezení. Prodává se i tmavě šedé "Charcoal". Tak na něj koukni, zda by Tě nezaujal.

Co se týče značky Britax, tak doporučuji model Britax B-Motion 4 Plus. Jedná se o jeden z nejprostornějších kočárků na trhu, ale dá se bohužel sehnat už jen na bazarech. Nevýhodou je větší hmotnost (11,5 kg).

Dobrou alternativou by mohl být Babystyle Oyster Zero, který má stejně jako Valco, nízkou hmotnost, prostorné rozměry i pro větší dítě a je skladný. Nevýhodou je pevná rukojeť, kterou si nemůžeš výškově nastavit. Na výběr máš navíc spoustu barevných variant.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie