Lehčí kombinace pro zimní miminko, nový či bazarový do 20tis.Kč. Bugaboo Buffalo, Thule Urban Glide, Stokke Trailz, Jané Trider?

Zodpovězené
2. črc 2020

Dobrý den,

chtěla bych se poradit. Čekáme druhé miminko v listopadu a nevím si rady s kočárkem. Cena nového (nebo staršího) do 20 000 Kč. Bydlíme u lesa a chodíme hodně na procházky do terénu. Mám starší dceru (8 let), a to jsem měla Jané Slalom, vyhovovala mi hluboká korba a průjezdnost lesem, ve sportovní verzi mi vadilo, že nejde do úplného sedu, ale celkově jsem byla spokojená.

Teď ale tápu - líbí se mi Bugaboo Buffalo, Thule Urban Glide, Stokke Trailz, Jané Trider, ale ráda si nechám poradit. Ještě aby byl skladný, lehčí do auta, a dalo se k němu přicvaknout autosedačku Cybex.

Děkuji moc, Katka

Ahoj!

Výběr si mi dala pěkný, a já se rovnou zastavím při prvním zmíněném. Z ojetých kočárků je Bugaboo Buffalo asi nejlépe hodnocený kočárek, jaký existuje, a je vhodný i na terén a nerovnosti. Není zároveň neúnosně těžký.

Bugaboo Buffalo

Na druhou stranu, pokud bys byla ok i s neotočným sportovním sedadlem, já osobně bych šla do Baby Jogger Summit X3, případně jednoduššího Baby Jogger City Elite - tam se polohují i nožičky.

Baby Jogger Summit X3

Baby Jogger City Elite

Jané Trider je super, ale přijde mi na něm malý košík i menší sportovní sezení (a na Cybex na něj třeba dokupovat speciální adaptéry a ne vždy jsou sehnat),

Jané Trider

a u Stokke Trailz Terrain mi kromě váhy a neskladnosti vadí i těžiště, kvůli kterému se ne každému dobře řídí.

Stokke Trailz Terrain

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.