Lehčí sporťák do terénu. Jaký bazarový podle mých představ?

Zodpovězené
3. kvě 2021

Ahoj Katko,

ráda bych si od Tebe nechala poradit s výběrem sporťáku pro dceru. Nebudu kupovat nový, vezmu určitě bazarový. Doma už mám Concord wanderer (na procházky v terénu, do města mám jiný), ale vzhledem k tomu, že poměrně často jezdím s dcerami na chalupu vlakem, ráda bych měla na místě druhý kočár, abych ho nemusela tahat s sebou.

Dceři je rok, váží 11 kg, lze tedy předpokládat, že nebude v budoucnu úplně z nejlehčích. Níže píšu své požadavky na kočárek, snad se nějaký najde 🙂.

  • projede terén (les, kořeny, kameny, ale i “lehčí” cesty tam máme :D), odpružený
  • nepříliš těžký (každý den minimálně jednou do delšího kopce, tak aby ho uvezla i babička)
  • asi nechci nafukovací kola
  • po i proti směru jízdy
  • delší stříška pokud možno
  • aby vydržel tak do těch tří let
  • výškově nastavitelná rukojeť
  • hezký na pohled
  • bazarová cena do 5 tis.

Předem díky, měj se krásně.

Ahoj, 🙂

děkuji moc za Tvůj dotaz.

Určitě bych Ti doporučila kočárek JOIE MYTRAX. Je to naprosto perfektní kousek s nosností až 22 kg, takže se vůbec nemusíš bát problému s velikostí nebo hmotností dcerky - do 3-4 let v pohodě.

Je opravdu hezký na pohled, elegantní, funkční, skladný. Má sice nafukovací kola, ale mají velmi pevné pláště, takže s ním projedeš jakýkoliv terén. Opravdu bezvadně se ovládá, má dlouhou stříšku a teleskopickou rukojeť. Akorát mi teď došlo, že nemá možnost po i proti směru jízdy, to je asi jeho jediná "nevýhoda", pokud lpíš na této vlastnosti. Cenově i nový seženeš okolo 5 tisíc, bazarový samozřejmě levněji. 😉

Pokud bys chtěla otočný, tak bych Vám doporučila Joie Versatrax - ten má velmi podobné vlastnosti jako Mytrax, akorát je těžší. 😉

Mrkněte se na ně a klidně se ještě ozvěte. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz