Lehký sporťák, co zvládne i terén. Jaký bys doporučila?

Zodpovězené
23. črc 2021

Ahoj,

prosím o radu, jaký vybrat sporťák pro dítě hned po opuštění korby-takže ideálně nějaký, co půjde do úplného lehu (nebo co nejvíce do lehu), nebude těžký (kvůli zvedání do auta) a zvládne v pohodě i terén (bydlíme na vesnici). Pokud by se našel i nějaký, se kterým mohu bruslit, budu nadšená, není to ale nutná podmínka. Hlavní kritérium je nízká váha,ale zároveň dobrá kola na procházky i v lehčím terénu.

Díky moc!

Ahoj,

děkuji moc za Tvůj dotaz. 🙂

Mám pro Tebe dva kočárky, které mi připadají vzhledem k Tvým požadavkům nejlepší.

Ten lehčí, vážící jen okolo 9 kilo, a zároveň levnější (do 5000,-) je JOIE LITETRAX 4 AIR. A ten druhý, s necelými 12 kily a kousek dražší (okolo 7500,-) je JOIE MYTRAX FLEX.

Oba dva tyto kočárky mají velmi kvalitní odpružení a pevná kola, takže do terénu jsou opravdu perfektní. Zároveň jsou oba dva lehké, skladné a příjemně se s nimi manipuluje. Zádová opěrka lze dát u obou do úplného lehu (u modelu LITETRAX 4 AIR je dokonce schválen už od narození - právě díky velmi kvalitní zádové opěrce).

Co se týká bruslení - to bys potřebovala ideálně takový, jenž disponuje ruční brzdou. Ruční brzdu a jen kolem 11 kilo má tříkolka X-LANDER X-RUN, ale zase nejde bohužel dát do úplného lehu, jen do pololehu.

Ostatní modely už jsou buď těžké, nebo velmi drahé. Já osobně jsem chodila běhat i bruslit i s klasickým kočárkem bez ruční brzdy, takže bych se být Tebou zaměřila na ty modely od JOIE a uvidíš.

V případě dalších dotazů mi klidně napiš. 🙂

Měj se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz