Má lepší odpružení Petite&Mars Royal nebo Petite&Mars Street+Air?

Zodpovězené
30. bře 2022

Ahoj,

děkuji za odpověď na mou otázku.

Kdybych netrvala na nafukovacích kolečkách, ale záleží mi na odpružení, tak by byla cesta i Petite&Mars Royal?

Dokážeš porovnat Petite&Mars Royal a Petite&Mars Street+ Air? Který je robustnější a má lepší odpružení?

A plus se mi líbí Valco Baby Snap 4 Trend Sport, který má sestra, ale rukojeť má v nejnižší poloze 97 cm. To je na mě poměrně vysoko. Plus nemá odpružení, pouze nafukovačky.

Petite&Mars Street+ Air také odpružení?

Děkuji

Ahoj,

odpružení je u obou kočárků srovnatelné, ale lepší jízdní vlastnosti má Petite&Mars Street+ Air právě kvůli jeho větším nafukovacím kolům, které samy o sobě poskytují odpružení a jízda s nimi je tak mnohem lepší.

Pokud bys netrvala na nafukovacích kolech, tak by i Petite&Mars Royal mohl vyhovovat. Kočárky si jsou jinak rozměrově dost podobné, ať už je to ložná plocha, možnost nastavení rukojeti nebo rozměry po složení. Zásadní rozdíl je v hmotnosti, v příslušenství (k Royal dostaneš navíc oboustrannou vložku, nánožník, přebalovací tašku) a materiálu i velikosti kol.

Co se týče robustnosti, tak vyhrává Street+. Jeho nastavení rukojeti je více variabilnější oproti Valco - dá se nastavit od 76 cm až do 108 cm, takže si kočárek pohodlně přizpůsobí své výšce každý.

Pokud nepotřebuješ kočárek do velkého terénu a upřednostňuješ nižší hmotnost, tak bych Ti doporučila Petite&Mars Royal. Jestli však plánuješ procházky mimo městský terén, tak dobrou volbou bude Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air, který má lepší jízdní vlastnosti. Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie