Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mima Xari a Neonato Puro. Hodí se do města, mají pevnou konstrukci a vydrží i pro druhé dítě?

Zodpovězené
15. led 2019

Krásný dobrý večer Eli,

chtěla bych poradit s výběrem kočárku, zaujal mě Mima Xari a Neonato Puro.

Chtěla bych pěkný designový kočárek do města a na procházky po asfaltu. Primárně s ním budu jezdit já. Jsem hodně maličká 164cm, do obchodu sice jezdit plánuji, ale větší úložný prostor pod kočárkem nepotřebuji, protože na nákupy budeme jezdit spíše autem. Pokud máte špatné reference na tyto kočárky prosím o radu o kvalitním designovém kočárku (neutrálním), chceme ho ponechat i pro druhé dítě. Cena nehraje roli. Bugaboo a Cybex nás/mě moc nezaujaly. Jde mi hlavně o kvalitní zpracování, pevnou konstrukci a aby vydržel i pro druhé dítě v pěkném stavu.

Děkuji za radu a přeji krásný zbytek večera.
S pozdravem,
Luci

Ahoj!

Mima Xari je krásný a kvalitní kočárek, ale pokud ti mohu poradit, spíše ne jako ano. Jízdní vlastnosti super, hluboká korbička prostorná a pohodlná, ale sportovní část je menší a tak nějak nepřizpůsobivá. Střecha je krásná, ale ne velká. Úložný prostor, i když ho nepotřebuješ, mi nepřijde prakticky řešený. Lehčí, ale jinak velmi praktickou volbou (avšak s neotočným sedadlem) by mohla být Mima Zigi.

Neonato Puro je v tomto ohledu o něco lepší možností s ještě lepší vaničkou, stále ne extra praktickým odkládacím prostorem, ale o něco lepší sportovní částí (i když stříška by mohla být delší i na té).

Možností jsou i Stokke kočárky, ale popravdě, pokud si maličká, není to, kvůli jejich výšce, tak úplně to pravé ořechové.

Dalšími krásnými, luxusními kočárky ke zvážení jsou také Mamas & Papas Ocarro či Mylo, Joolz Hub, případně jiné kočárky od Joolz-u, případně originální, kvalitní a překvapivě skladný Seed Papilio. Sama mám se Seedem zkušenost, a je to opravdu kočárek, co vydrží i několik dětí, a zároveň je krásný a praktický.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.