Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mamas&Papas Mylo 2 je druhou generací jedinečného modelu Mylo. Vyšel v roce 2014. High-end Mylo 2 si zachovává netradiční tvar konstrukce, spojený s ergonomicky tvarovyným sportovním sedadlem. Kolečka jsou měkce odpružená, vzadu s hrubší vrstvou pěny s mírným dezénem. Bez problémů projedou lepšími i horšími městskými povrchy. Na full-size kočárek je Mylo 2 po složení relativně kompaktní.

Široká hluboká vanička je netypicky pro značku i polohovatelná. Nánožník vaničky připneš praktickými tichými magnetkami. Sportovní sedadlo můžeš otočit i polohovat až do lehu. Děťátko bude v pohodlí díky mimořádnému polstrování. Pro ty nejmenší má kočárek ve výbavě i vymezovací polštářek. V horkých dnech oceníš vylepšenou stříšku s přidanou ventilací či integrovanou stínící moskytiéru. Obě nástavby naklikneš na oválný úchyt ve středu konstrukce namísto tradičního dvojitého ukotvení po bocích. Stejným systémem je známa i značka Orbit Baby.


Nákupní košík je o něco větší a ke konstrukci pevně připojený. Při zatížení proto nebude padat. Kapacitu úložného prostoru dokážeš zvýšit dokoupitelnou úložnou taškou, kterou jednoduše připojíš na konstrukci. V nabídce je i spousta dokoupitelného příslušenství. Za zmínku stojí i doplňkový stojan na vaničku, využitelnou díky němu i na domácí přespávání. Na něj naklikneš i sportovní sedadlo anebo autosedačku, čímž vytvoříš verzi židličky např. na krmení.

Mylo 2 najdeš i v limitované edici Donna Wilson.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
12
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110 × 60 × 117
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
75 × 60 × 50
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.