Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mamas&Papas Mylo je high-endový kočárek jedinečného designu. Navrhla ho dcera zakladatele značky. Vyšel v roce 2011. Poutá netradičním tvarem konstrukce spolu s ergonomicky tvarovaným sportovním sedadlem. Při výběru kočárku si můžeš vybrat předpřipravený set, ale můžeš si svou barevnou kombinaci i vyskládat. Měkce odpružená kolečka jsou jednoduše ovladatelná v lepším i horším městském terénu. Na full-size kočárek je Mylo po složení relativně kompaktní.

Široká hluboká vanička je netypicky pro značku i polohovatelná. Nánožník vaničky připneš praktickými tichými magnetkami. Sportovní sedadlo otočíš i vypolohuješ až do lehu. Děťátko bude v pohodlí díky mimořádnému polstrování. Pro ty nejmenší má kočárek ve výbavě i vymezovací polštářek. Stříška atypického tvaru se dá prodloužit, na spodní části najdeš i úchyt na zavěšení oblíbené hračky. Obě nástavby naklikneš na oválný úchyt v středu konstrukce namísto tradičního dvojitého ukotvení po bocích. Stejným systémem je známa i značka Orbit Baby.

Na konstrukci se nachází i malý uzavíratelný nákupní košík. Kapacitu omezeného úložného prostoru dokážeš zvýšit dokoupitelnou úložnou taškou, kterou jednoduše připojíš na konstrukci. V nabídce je i spousta dokoupitelného příslušenství. Za zmínku stojí i doplňkový stojan na vaničku, využitelnou díky němu i na domácí přespávání. Na něj naklikneš i sportovní sedadlo anebo autosedačku, čímž vytvoříš verzi židličky např. na krmení.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
12
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110 × 60 × 117
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
75 × 60 × 50
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.