Dvoj- či trojkombinacia do mesta

Zodpovězené
6. únor 2019

Dobry den,

potrebujem poradit ohladom vyberu kocika, idealne 2- (pripadne 3-) kombinacia. Mali sme vyhliadnuty Joolz Hub, avsak nevyhodou je, ze je nizsie polozeny, co partnerovi nevyhovuje. Tak by sme potrebovali najst kocik, ktory je funkcne podobny, ale idealne vyssie polozeny. Najdolezitejsia je pre nas polohovatelnost sportovej casti (ako chrbatiku, tak noziciek, az do moznosti uplneho, rovneho lahu), mal by byt lahko ovladatelny (bude sa pouzivat hlavne v meste), nie tazky, skladny, s moznostou otocenia ako po smere, tak proti smeru jazdy.

Velkou vyhodou je (co sa nam pacilo na Hube, ale netrvame na tom 100%-ne) - je predlzena strieska. Cenovo by sme sa radi pohybovali zhruba v cene Hubu, ale nebranime sa ani drahsim prip. lacnejsim znackam v pripade, ze budu splnat vsetky ocakavania.

Dakujem za pomoc!

Ahoj!

Trošku nezapomeň počítat s tím, že vyšší kočárek bude pravděpodobně o trošku méně skladný resp. těžší. Není to úplná nutnost, ale je to dost pravděpodobné.

Kočárky, o kterých bys mohla uvažovat, jsou například Cybex Priam 3, který je podstatně větší ale stále v podobné kategorii,

Cybex Priam 3

případně nižší řada Cybex Balios S, jehož stříška tě určitě potěší.

Cybex Balios S

Cybex MIOS 2 je také super alternativou Joolz Hub-u, jen má o něco menší kola.

Cybex Mios 2

Joolz Hub

Ne tak často viděným, luxusním kočárkem by mohl být i GB Maris 2,

GB Maris 2

případně unikátní Mamas & Papas Mylo (na KIID jsou modely Mylo za fajn ceny).

Mamas&Papas Mylo

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.