Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Náhradní přední nafukovací kolečko ke kočárku. Nedaruje někdo?

Zodpovězené
7. zář 2020

Dobrý den,

nezbavuje se někdo kočárku a nedaroval by mi přední nafukovací kolečko?

Děkuji

Ahoj!

Jsi asi na špatném místě, neboť zde lidé neuvidí ani Tvůj nick, ani nijak jinak asi zadavatelku otázky do poradny nikdo nebude umět zkontaktovat. Je to ale v podstatě i tak jedno, vždyť každý kočárek má úplně jiný rozměr kol, šířku, uchycení - takže typ "nafukovací kolo" (dokonce bez zadání či přední, zadní, jaký rozměr, jaký model kočárku, značka...) není šance , že narazíš na takové, co Ti sedne, i kdyby rovnou někdo nějaké daroval. A celkově nedoporučuji násilím přimontovávat neoriginální kolo na kočárek - bude to bezpečnostní riziko, vychýlený kočárek, nedržící spoj... a v takovém kočáru přece riskovat bezpečnost svého miminka nebudeš chtít.

Pokud máš problém s kolem, doporučuji přejít bazarovou nabídku, zda v něm nenajdeš ten svůj model a značku, že by někdo daroval či rozprodával na díly. Dále můžeš kontaktovat prodejce této značky, nebo rovnou výrobce, a poprosit o prodej / doobjednání náhradního dílu / konkrétního kola / ... (ano, toto bude za poplatek)

Pokud by problém byl jen v duši, doporučím také zajít do nějakého cykloshopu v okolí, mohli by Ti s výměnou duší a plášťů pomoci - běžně se to tak dělá... a posledním řešením je podívat se, jestli někdo nedaruje či za symbolickou cenu neprodá komplet jiný kočárek (celý funkční, jiný model) - když Tvůj nemá (funkční) kolo. Kuk náš bazar: https://www.modrykonik.cz/market/

Držím palce!


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.