Sporťák na běhání, brusle, zaaretování předního kola, brzda a otočná korba. Jaký doporučíte?

Zodpovězené
15. lis 2021

Ahoj a dobrý den,

píšu s prosbou o radu ohledně sporťáku. Mám ale několik požadavků, které nevím, jestli je vůbec možné splnit🙂. Chtěla bych kočár do terénu, se kterým je možné běhat a jezdit na bruslích. Aby měl možnost zaaretování předního kola, měl brzdu a aby měl otočnou korbu. A perlička - pokud by mohl být rozměrů maximálně 65 cm šířka a 96 cm délka, bylo by to fajn (kvůli výtahu).

Děkuji za odpověď.

Jitka

Ahoj Jitko,

kočárek, který by splňoval všechny Tvé požadavky, bohužel není. Pokud chceš s kočárkem i bruslit a běhat, je nejlepší sáhnout po modelu s ruční brzdou a nejlépe předním neotočným kolem. Takové kočárky však nemají otočné sedadlo, a hlavně jsou i podstatně širší a delší.

Je pro Tebe stěžejní parametr maximálních rozměrů kočárku, anebo by Ti nevadilo skládání kočárku do výtahu? Chceš kočárek opravdu vyloženě na pravidelné běhání a bruslení? Je pro Tebe důležité mít otočnou sedačku?

Na tyto otázky si prosím odpověz a napiš mi ještě jednou, věřím, že spolu vybereme kočárek, se kterým budeš maximálně spokojená! 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie