Kočárek do terénu s otočnou korbou, přehaz.rukojetí nebo otočnou korbou. Máte tip?

console
12. říj 2019

Prosim o radu zkusenejsi)) potrebuji kocar do terenu, nejlepe s rucni brzdou, ale byt nemusi, ktery ma bud prehazovaci rukojet anebo otocnou sedacku. A aby byl kvalitnejsi, nerozvrzal se hned. Mivala jsem Jane slalom a i jine kocarky, napr tento byl super, ale proste ta otocna korba tam neni. Jane Trider ji ma, ale nejsem uplne presvedcena o velikosti kol, ze budou dostacujici. Pak jsem na bazaru koukala na Jane reverse, ale jsou to uz tak stare a dost jete kusy, ze mam z toho strach. Navic by tam byla nemala investice do servisu a potahu...diky moc za radu!!

zelenaesmolda
12. říj 2019

proc se nepodivas do sekce kocarkopedie?

console
autor
12. říj 2019

@zelenaesmolda jaj, diky moc za radu, slo mi o osobni zkusenosti...

ev.ka
12. říj 2019

Měla jsem teutonia s výměnou přední osou do terénu. Mám ji v bauarkovem albu

jancabr
12. říj 2019

Máme camarelo a spokojenost. Je k tomu i sporťák. Všechny vrchní díly jdou do obou směrů.

wxkatuska
12. říj 2019

TFK ma rucni brzdu, otocnou korbu a do terenu je skvely 😉

console
autor
12. říj 2019

@wxkatuska a jaký model prosím? Joggster?

console
autor
12. říj 2019

@jancabr Děkuji za tip!

wxkatuska
13. říj 2019

@console mam TFK adventure. Korbu mekkou, jde otocit po i proti a je mozne ji predelat na sportak.

console
autor
13. říj 2019

Díky moc, včera jsem nad tím strávila večer a dohledala🙂))a jak staré dítko vozíš? jinak těch měkkých korbiček na bazaru moc není, resp. žádná🙂

wxkatuska
14. říj 2019

@console ted uz chodici dite vozim ve velkym sportaku (ne korbu). S bazarem neporadim, kupovali jsme novy 😉