Sportovní kočár do terénu. Jaký byste doporučila (do 8-10 000 Kč)? Líbí se mi BJ Summit X3...

Zodpovězené
7. led 2020

Dobrý den,

potřebovala bych poradit, jaký sportovní kočárek pořídit. Hned za domem máme louku a polní cestu, tak potřebuji něco do terénu a procházky v přírodě. Nejlépe, aby se dal polohovat úplně do lehu a byl odpružený. Kufr máme velký, tak velikost nehraje roli, ale budu jezdit i nakupovat, tak bych možná uvítala, aby nebyl moc těžký - ale není to nutnost.

Koukala jsem na Baby Jogger Summit X3, ale je dost drahý. Plánujeme kupovat i krosnu na výlety do přírody, tak kočár nebude tak vytížený. Cenově bych ráda něco tak do 8 až 10 tisíc. Je možné něco takového najít?

Děkuji za radu.

Ahoj!

Baby Jogger Summit X3 je super volba sportovní tříkolky,

Baby Jogger Summit X3

ale pokud potřebuješ něco levnějšího a stále schopného, přijde mi jako jednoznačná volba jeho bratr Baby Jogger City Elite. Našla jsem i jeden v akci za 10 690, - (https://www.detske-kocarky.cz/kocarky-sportovni...), takže by to ještě mělo vejít. Opravdu si myslím, že budeš spokojená a hodně jej doporučuji.

Baby Jogger City Elite

Pokud by přece jen kvůli něčemu (například té ceně) ne, OK by byly i Britax B-Motion 3 Plus (přijde mi ale jako o trochu nižší třída oproti Elite-u)

Britax B-Motion 3 Plus

nebo Joie Crosster - který je super, ale zase opravdu dost těžký.

Joie Crosster

Za mě, jednoznačně City Elite vyhrává.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.