Sportovní kočárek do terénu pro nesedící dítě. Britax Motion 3 plus, Britax Bob Revolution Pro, nebo jiný?

Zodpovězené
3. črc 2021

Dobrý den,

moc prosím o radu při výběru kočárku. Sháním kočárek bazarový, sporťák, který by měl jít dát do úplného lehu, poněvadž bude pro 5měsíční dítě, které zatím nesedí. Hlavní požadavek je, aby zvládal terén - myšleno opravdu kamenité lesní cesty, pěšiny s kořeny, polní cesty, louky, vesnické panelovky apod. Tak, aby byl dobře odpružený a já z dítěte nevytřásla duši. Líbil se mi Britax Motion 3 plus, ale nevím, zda by takový terén zvládl. Také Britax Bob revolution Pro, ale ten prý nejde dát do lehu, tak teď vůbec nevím. Budu ráda za jakýkoli tip.

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Ve Vašem případě bych určitě nevolila tříkolku - ty obecně do úplného lehu nedáte. BRITAX B-MOTION 3 jsem testovala se synem, když měl rok, a nepřišel mi na spánek vůbec pohodlný. Měla jsem pocit, že je tam malý takový pokroucený. Takže vzhledem k Vašemu nesedícímu miminku bych ho úplně vyřadila z výběru. Totéž kočárek BRITAX BOB REVOLUTION PRO.

Vzhledem k Vašemu požadavku ohledně zvládnutí terénu se mi jako nejlepší jeví X-LANDER X-MOVE - to je za mě prostě top kočárek, se kterým projedete vše - ale opravdu vše. 😀 Dlouho jsem přemýšlela, jestli je na něm vůbec nějaká chyba, protože se jedná o opravdu prostorný kočárek, který má nožičky a záda polohovatelná do úplného lehu, sedačka je otočná po i proti směru jízdy, je stabilní, má pevná odpružená kola - prostě pracant jako vyšitý. Ještě jsem se nesetkala s nikým, kdo by na něj nadával nebo s ním byl jakkoliv nespokojený. A pro Vaše nesedící miminko bude vzhledem k prostornosti a celkové stabilitě jako dělaný. Ale na jednu chybu jsem přece jen přišla - nelze složit jako celek - tzn., že musíte odpojit sedací část a složit zvlášť podvozek, čímž je to méně praktické z pohledu například místa v autě. Ale jinak - nejlepší kočárek, který jsem testovala. 🙂

Zkuste se na internetu podívat na kočárky JOIE, konkrétně na modely MYTRAX a LITETRAX. Dříve mi značka JOIE nebyla příliš blízká, ale díky těmto modelům jsem si k ní našla hodně rychle cestu - do terénu jsou perfektní, opravdu! Až jsem tomu zprvu nevěřila, tak nakonec jsem zhodnotila, že tohle je velký průlom v jejich modelech. Jsou to opravdu kvalitní modely s velkými pevnými stabilními koly, nemusíte se bát žádných nerovností, kamenů či kořenů, protože s těmito kočárky je projedete jednou rukou. Navíc jsou také prostorné a i pro malé miminko, jako máte Vy, určitě pohodlné, než Vám začne sedět.

Kdybyste se chtěla ještě na cokoliv doptat, tak mi klidně ještě napište, ráda to s Vámi proberu podrobněji. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz