Sportovní kočárek i do lehčího terénu do 5 000 tis., po sporťáku z kombinace (Admex Barletta). Jaký?

Zodpovězené
14. dub 2020

Zdravím,

ráda bych přešla ze sportovního kočárku (z dvojkombinace Adamex Barletta) na nějaký skladnější sportovní kočárek, který nám dlouho vydrží. Cenově bych se chtěla vejít do 5 000 Kč asi max. Líbí se mi Kinderkraft Grande, ale trochu mě děsí ta malá kolečka vepředu. Chtěla bych totiž kočárek jak do města, tak do lehčího terénu. Nebránila bych se ani trojkolce. Třeba Baby jogger City Elite je krásný, ale cenově trochu jinde a myslím, že nemá otočnou korbu😕.

Takže podmínky asi cena, odpružení, otočná korba... větší přední kolečka..?

Mám pocit, že ta malá ničím nemůžou projet.

Děkuji za případnou radu🙂.

Ahoj!

Do 5 000 Kč, s otočnou korbou (sedadlem) žádný dobrý, a už vůbec ne terénní kočárek nový, bohužel neseženeš. Doporučím proto podívat se také do bazaru, kde bych se koukala na značky Baby Jogger, Emmaljunga, Concord Wanderer - a podobné - lepší značky a modely kočárků.

Concord Wanderer

Pokud bys byla ochotna na ceně trochu přidat, určitě bych se podívala i na něco jako Joie Versatrax.

Joie Versatrax

Případně outletový Quinny Buzz Xtra 4 na Kiido je zajímavý - https://www.kiido.cz/B-40384-980-00286931/

Quinny Buzz Xtra 4

A tedy mým posledním a nejlepším doporučením by bylo podívat se na kočárek neotočný, a takový i zmiňuješ. Ano, Kinderkraft Grande LX není moc terénním modelem, i když něco to projde. Pokud plánuješ jezdit tak běžně, proč ne, podle mně to zvládne.

Kinderkraft Grande LX

Na druhou stranu, pokud se chystáš na horší nerovnosti, zvaž raději Lionelo Annet Tour nebo Lionelo Bell. Počítej však s tím, že nižší cena rovná se kompromisy u kvality a výkonu.

Lionelo Annet Tour

Lionelo Bell

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.