Sportovní kočárek pro 14kg a 88cm syna, kterému je kombinovaný kočár Riko krátký. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
13. kvě 2020

Zdravím,

potřebovala bych poradit. Mám trojkombinaci značky Rico a syn (88 cm) se mi tam už na délu nevejde. Když spinká a je v lehu, tak má nohy přes okraj.
Potřebovala bych tedy sportovní verzi kočárku pro syna, aby se vešel i na délku, má 14 kilo.

Cena nejlépe do 5-6 tisíc. A taky bych byla vděčná za přehazovací rukojeť.

Děkuju za rady, já nemůžu najít nic. 🙂

Ahoj!

V první řadě, větší dětičky se již, zejména v kombinovaných kočárcích, jen velmi vzácně na délku vejdou, a nohy trčí naprosto běžně. Není to vysloveně chyba, i když na druhou stranu, u Riko kočárků je to častější a významnější problém jako u množství jiných značek, plus, pokud Ti v kočárku malý hodně spinká, určitě potřebuješ něco s delší ložnou plochou.

Já konkrétně doporučím dívat se, zejména při jeho váze, jen a jen na neotočné modely, aby byly dobré jak na délku, tak časem i na šířku. Otočné sporťáky bývají prostě užší. I kvůli opravdu dlouhé ložné ploše mě proto první napadl Britax B-Motion 4 Plus,

Britax B-Motion 4 Plus

to je pro vás asi takový ideální model, ale s tím, že je trošku dražší. Doporučím proto podívat se i na nějaké výprodeje, slevové kódy, případně také bazar - aneb zvážit raději trochu víc zainvestovat, neboť opravdu tento model prostorem vydrží až do konce (na rozdíl od množství jiných). Z levnějších modelů doporučím Kinderkraft Grande XL.

Kinderkraft Grande LX

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.