Terénní sportovní kočárek - otočný, čtyřkolka, přinejhorším může být i starší model

Zodpovězené
31. srp 2020

Dobrý den,

prosím o radu, jaký kočárek vybrat vzhledem k našim požadavkům. Potřebujeme sportovní kočárek do těžkého terénu (vysoká tráva, nezpevněné lesní a polní cesty s kořeny, kameny a bahnem 🙂), kvůli plynulosti a komfortu jízdy bychom preferovali velká kola a kvůli stabilitě raději čtyři.

Dalším požadavkem je možnost otočného sezení.

V nejhorším případě bychom se i po doporučení poohlédli po starším modelu.

Moc děkuji
Kateřina

Ahoj!

Na takový terén je velmi důležité mít velká a odpružená kola. Za mě by byly vhodnější asi tři, ale při požadavku na čtyři doporučím asi zejména něco s koly neotočnými, což je zároveň jízdně dobré.

Emmaljunga Edge Duo City

s outdoor koly mi v tomto případě přijde jako absolutně vhodná volba - https://www.babyplace.sk/podvozok-emmaljunga-ci... + https://www.babyplace.sk/hlboka-vanicka-emmalju... (můžete začít hlubokou verzí a když tak dokoupit sporťák později, pokud bude sedět, nebo se o dostupné nabídce sedadel poraďte v obchodě).

Obecně, tyto tradiční modely od značky Emmaljunga - s neotočnými koly - bych obkoukala já... I bazarově se, minimálně na začátek, dají modely od nich odzkoušet minimálně na začátek.

Gesslein F10 je další takovou volbou, což by sedla do požadavků - a i bazarově by se dal sehnat.

Gesslein F10 Air+

Hartan Topline X by byl podobnou a dobrou volbou také.

Hartan Topline X

Bumbleride Era by byl super kočárek z takových modernějších, ale bohužel stále u nás dostupný není.

Bumbleride Era

ABC Design Salsa 4 Air je teoretickou možností pro případ relativně omezeného rozpočtu, ale potřeby něčeho modernějšího, s otočnými koly...

ABC Design Salsa 4 Air

Z fakt že starších bych se ještě poohlédla po velkém a těžkém, no funkčním bazarovým Mutsy Urban Rider

Mutsy Urban Rider

nebo iCoo Peak Air.

iCoo Peak 4 Air

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.