Tip na lehký sporťák/golfky i na spaní po BGB Cameleon. Na co se dívat?

Zodpovězené
5. únor 2020

Dobrý den,

začínám se porozhlížet po lehkém kočárku na léto. Teď máme Bugaboo Cam 3, dceři jsou skoro 2 roky. Hledám něco lehkého a dobře skladného, pro dcerku pohodlného (bude v něm často spávat) a spíš prostorného (aby se do něj vešla i příští léto), a aby šel řídit i jednou rukou. A kdyby zvládl (lehčí) terén, bylo by to super.

Po čem se mám dívat?

Děkuji za inspiraci 🙂.

Ahoj!

Záleží, jak velmi lehké a skladné by to mělo být - první myšlenkou by každopádně bylo něco jako Cybex Eezy S+. Na svou velikost relativně prostorný, schopný... a i spát se v něm dá, i když - nevím, jestli na spaní není pohodlnější větší kočárek ... ale to by už pak tak moc nesplňoval tu skladnost. Jako kompromis mi tento přijde nejskladnější, nejpraktičtější v rámci toho, co potřebuješ.

Cybex Eezy S+

Ještě bych se podívala na Maclaren Techno Arc,

Maclaren Techno Arc

případně levnější Koelstra Simba T4,

Koelstra Simba T4

nebo taky Baby Jogger City Mini Zip - jako alternativní možnosti (Zip samozřejmě moc do terénu nebude).

Baby Jogger City Mini Zip

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.