Anestezie. Nevadí opět v tak krátké době za sebou?

Zodpovězené
11. srp 2021

Dobrý den,

tahle otázka sem asi úplně nepatří, ale nenašla jsem výstižnější poradnu. Chtěla bych se přes to zeptat.

Včera jsem byla zcela nečekaně na laparoskopii kvůli mimoděložnímu těhotenství, operace trvala 45 min. Přesně za měsíc mám plánovanou augmentaci prsou.

Ráda bych se Vás zeptala, zda nevadí v tak krátké době zase anestezie.

Prosím Vás o odpověď, nikde ji nemůžu najít.

Děkuji a pěkný den.

Dobrý den,

jako gynekolog nejsem schopen dotaz zodpovědět. Je nutné se ptát anesteziologa.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz