• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nová prsa, nepoškodí je těhotenství?

11. srpna 2014 
Hezký večer všem, před cca 3 měsíci jsem si nechala udělat augmentaci, a předevčírem jsem zjistila že jsem těhotná. Vůbec nevím co mám dělat, je tu někdo kdo takhle brzy otěhotněl. Co prsa, nepoškodilo je to? jsem z toho celá vedle. Nikde nemůžu nic najít, kamarádka mi řekla ať se tu zaregistruju a zeptám se.
2. čer 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, prsa se ti asi vytahaj. Jak je máš velký? :confounded:
2. čer 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka1976 augmentace je umelé zvětšení prsou... no to bude docela průser :confounded: :confounded:
2. čer 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moc ne, jen E. Ty máš nějakou zkušenost?
2. čer 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@magicalee ty s tím máš zkušenost? já nevím, jestli teda dát to pryč nebo ne?
2. čer 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
takhle asi dopadneš abys mohla kojit jedno nadro dočasně vyjmeš :
2. čer 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@magicalee jak vyjmu? ty jsi srandistka že?
2. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusila bych se zeptat na serveru omlazeni.cz, tam je dost koček co po augmentaci rodily a kojily. Jinak než porodíš tak je to ještě pár měsíců, takže by měly být prsa už plně zahojený a usazený. Myslím že to nemusí být nic hroznýho, přece jsi věděla že jednou děti budou, ne? Při porodu to bude skoro rok od operace, klid :slight_smile: Gratuluji k těhotenství, a nenechej si to otrávit, prsa budou dobrý .o)
2. čer 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kblack mimochodem, zrovna nedávno jsem zminovala že mi chybela na jiném fóru K-Black ale to asi nebudeš ty co ? :confused: zase si na ní někdo někde hraje.. měla taky teda zvětšovaná prsa ale neotěhotněla by je totiž zodpovědná ženou jsem se stala jen díky ní.
2. čer 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tamarila no nevím, mě se prsa v prvním trimestru zvětšily o 2 čísla, docela masakr. Bude mít vytahanou kůži, až odrodí, budou prsa i se silikonama v pase. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. čer 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tamarila děkuji za odpověď. Já už mám právě dětí dost :slight_smile: tohle je fakt uplně mimo plán :grinning:
2. čer 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím, že to ta prsa hodně poznamená, známá si to nechávala dělat až po dětech právě .. nechápuják přes to může protéct mléko ? :confused:
2. čer 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kblack Máš na ně nějakou záruční dobu nebo tak něco??? Třeba kdyby ti praskly v důsledku zvětšení... :confused:
2. čer 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic nevyndávej, to je sranda nebo provokace .o) Tato otázka je stejně nejspíš na tvýho dokrtora co ti je dělal, ale prostě znám holky, co se silikonama normálně porodily a odkojily. Žádnej průser nenastal, co by se mohlo stát? Co se prs týká, tak nic horšího než že trochu povolí se nestane. A to se kdyžtak opraví .o) A co se týká kojení, tak nic horšího než že to půjde hůř nebo nepůjde se taky nestane - nebyla bys první ani poslední co nemůže kojit. Ale taky se nemusí stát nic. Prostě máš hezký nový prsa, a budeš máma s hezkýma prsama. :wink:
@kblack a co s tím mimo plánem hodláš dělat ? :rolling_eyes:
@magicalee pokud se nepřeruší žláza, tak v pohodě
2. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@magicalee to se může stát každému, nikdo není dokonalý. A i zodpovědná žena může uklouznout :wink:

@jitka1976 ach jo :frowning2:
2. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tamarila mě nejde o kojení, to není můj šálek kávy. Spíš o to aby něco neprasklo nebo tak, třeba jizvy. samozřejmě že zavolám svému lékaři a pořeším to s ním, ale teď je na dovolené.

@magicalee no nějak to vyřeším ne?! já nevím co pořád rýpeš, pokud nemáš nic k tématu tak nepiš.
2. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kblack Ty nebudeš kojit...?????? :astonished: :astonished: :astonished:
2. čer 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitka1976 záruční doba samozřejmě je, ale určitě ne na následky těhotenství. To je snad logický ne?
Tak to vidíš no.. je normální že někdo kojit nemůže.. je ale když opravdu nemůže , né že si nechá udělat parádu a pak na tom trpí dítě... no nic jdu radši o diskuzi dál .
@jitka1976 Že by praskly v důsledku zvětšení je úplná kravina, ten silikon se přece rozpínat nebude, a kůže zvětšováním nepraská ani na břichu u těhotenství ani když se zvětšujou prsa (když teda nebereš jako praskání strie). A jinak - povolit samo trochu můžou, ale proč hned do pasu nebo takový hororový předpovědi? Já jsem při kojení dosáhla z velikosti B až na F, a všechno se vrátilo bez následků, žádný psí uši na břiše se nekonaly. A teď u druhýho těhotenství jsem opět na G, a ještě asi bude hůř. Doufám jako každá že se zázrak zopakuje a všechno se vrátí. A možná že taky ne. Ale hned jojkat že určitě budu mít věšky až na paty není potřeba.
2. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jitka1976 ne nebudu kojit, není mi to příjemné.
2. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tamarila jsi milá a hodná, děkuju, cítím se trošku lépe. No nějak to zvládnu.
2. čer 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS : nechceš dát raději dítě pryč ? abys pak nemusela platit novou operaci mě tak napadlo.. to se asi prodraží.. a asunar teda taky.
2. čer 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kblack Svému dítěti odpíráš to nejdůležitější...!!!! Miluju tyhle silikonky, co kvůli prsům odsunou dítě, fakt.! :unamused:
2. čer 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
"ironie"
2. čer 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka1976 když má na silikony a upletla si cvrčka tak si třeba zaplatí kojnou :slight_smile:
2. čer 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kblack Teda, kočeno, sis tady naběhla na vidle :grinning: Tvé dítě se ještě nenarodilo, ale dle mgicalee juž trpí, jitka 1976 se zase šesti otazníky děsí že bys nekojila... Já se picnu :grinning:
Hele, zeptej se doktora, a odtud raději uháněj. Vypadá to že chceš-li dítě míti, děsné tělesné změny se musí díti. Nikdo tady asi nepředpokládá že se dá skloubit být dobrou mámou co se stará i o sebe.
2. čer 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@magicalee já někde píšu něco o penězích? ptám se na něco jiného, jestli na to mám nebo nemám nikde nezmiňuji!
Přestaň být vulgární a starej se o sebe!

@jitka1976 já nikam nikoho neodsunuji! Kdyby blbost nadnášela tak....obě dvě!
2. čer 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tamarila děkuju, asi půjdu je to celkem kruťárna tady. A to nejsem žádná srágora, akorát zrovna teď jsem taková rozhozená a nedávám to. Tobě děkuju za podporu.
2. čer 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek