Antikoncepce a jaterní testy. Je snížen účinek antikoncepce?

Zodpovězené
24. srp 2022

Dobrý den,

před měsícem mi byly zjištěny mírně zvýšené jaterní testy. Dnes jsem byla na kontrolní odběry. Výsledky přišly nyní a jsou stejné. Nezvýšili se. Mám přijít ještě na kontrolu koncem října a antikoncepci mám vysadit, pokud by se testy zhoršovaly, což se vlastně neděje a uvidíme v říjnu.

Je nyní snížen účinek antikoncepce?

Děkuji

Dobrý den,

účinek antikoncepce z Vámi uvedeného důvodu neměl být ovlivněn.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz