Bolest v pochvě. Může být od kostrče, nebo také od vaginální suchosti, která mě trápí?

Zodpovězené
25. kvě 2021

Dobrý den,

asi před dvěma týdny mě začalo píchat v pochvě. V té době jsem byla na gynekologii a dle lékařky je vše v pořádku. Nicméně asi před týdnem mě chytla velká bolest kostrče, nejspíše od špatného sezení a bolest vystřeluje až do konečníku a od té doby cítím i takový nepříjemný tlak uvnitř pochvy.

Může ta bolest být též od kostrče? Nebo od vaginální suchosti, která mě také už delší dobu trápí?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

bez klinického vyšetření nelze na Váš dotaz odpovědět.
Bylo-li však gynekologické vyšetření v pořádku, tak by bylo lepší příčinu obtíží řešit spíše s praktickým lékařem.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz