Dírka v horní části malých pysků. Co to může být?

Zodpovězené
8. led 2020

Dobrý den,

chci se zeptat. Už delší dobu mám takovou dírku v horní části u malých pysků, nějak se to nechce zacelit a já se fakt bojím, aby to nebylo něco vážného. Nevím, čím to mazat, aby se to zahojilo. Zkoušela jsem i měsíčkovou mast a nic.
Dnes jsem byla u gynekologa a ten řekl, že to mu to nesedí na nic (vypadá to tak, jako bych se píchla do prstu jehličkou). Nejspíš mě manžel škrábnul vousem. Vypadá to, že se to hojí. Zase ale je to delší dobu, tak proč se to nechce zacelit 🙈. Nicméně obavy pořád mám.
Objednala jsem se ještě na konzultaci k jednomu gynekologovi, tak snad to opravdu nic vážného není.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud se potvrdí, že se jedná jen o poranění tak je možné i řešení na plastické chirurgii.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz