Dotaz - problém s krvácením. Co to může znamenat?

Zodpovězené
9. pro 2020

Dobrý den,

normálně krvácím 5 dní a šestý jenom slabě špiním, ale tento měsíc jsem přestala krvácet po 3 dnech, včera odpoledne ani kapka, dnes v noci ani kapka a ráno jsem začala růžově špinit. Měla bych mít ještě minimálně den normální krvácení.

Prosím, co to může znamenat?

Moje paní gynekoložka mi řekla, že mám ještě měsíc počkat a pak se bude něco řešit v případě opakování. Ale já nevím, co mám dělat. Prosím radu aspoň na uklidnění.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

příčiny nepravidelného krvácení mohou být různé a většinou se již neopakují.
Pokud nemáte jiné obtíže, tak musím potvrdit, že postup Vaší lékařky je zcela obvyklý.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz