Extrémní slabost a únava. Do jaké míry je v 1. trimestru normální a kdy už by to měl doktor vědět?

Zodpovězené
25. led 2021

Dobrý den,

jsem podle všeho v 7. tt a kromě nevolností mám problém s takovou slabostí a únavou, že i vstát z postele nebo se natáhnout pro pití ke stolku mě stojí všechny síly.

Do jaké míry je únava v 1. trimestru normální a kdy už by to měl vědět doktor?

Začínám mít obavy. Měřila jsem si tlak a je 100/70, ale míře slabosti to neodpovídá.

Děkuji

Dobrý den,

Vámi popisovaná situace není běžná, a proto doporučuji návštěvu lékaře.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz