Hematom v těhotenství. Jak dlouho můžu krvácet?

Zodpovězené
2. lis 2019

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jak dlouho může krvácet hematom? Již během cca 3týdnů jsem 3x krvácela, mezitím špiním. Teď naposledy je to silnější špinění, vyloženě hnedší krev (normální vložky 2-3 denně) a trvá to už 2 dny. Na pohotovosti vždy vše ok. Před týdnem mi byl nalezen hematom cca 3,9 x 1 cm. Beru Utrogestan i Ascortunin a nyní jsem v 16. týdnu.

Děkuji.

Dobrý den,

bohužel přesná odpověď neexistuje. Pokud těhotenství prosperuje, tak to není stav závažný.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz