Je možné, že jsem těhotná?

Zodpovězené
15. pro 2022

Dobrý den,

je možné, že bych byla těhotná z nechráněného sexu, který byl 29.11.?

Ovulace byla nejspíš dle testů (přikládám foto/slabší čárka pátek 2.12., silnější v sobotu 3.12.) v neděli 4.12. ...

Od pondělí 12.12. mám mírné bolesti v podbřišku a křížové bolesti, MS by měla být v pátek 16.12. až v sobotu...

Je možné, že by spermie byly schopné oplodnit vajíčko i po pěti dnech?

Děkuji za odpověď a přeji hezký večer.

Dobrý den,

možné to fyziologicky je.

Doporučuji v případě vynechání menstruace provedení těhotenského testu. Dříve není přínosné.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz