Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je možné, že jsem těhotná?

smilmar
7. dub 2016

Dobrý den, začali jsme se s přítelem snažit o první miminko. Užívala jsem necelý rok HA, poté jsem měla nehormonální tělísko Gynefix. V úterý jsem si byla nechat tělísko vyjmout, to jsem měla zřejmě ovulaci a včera jsme měli s přítelem nechráněný pohl. styk, při kterém se do mě pochopitelně udělal.
Měřím si BT, která byla v posledních dnech 36,6; 36,7; 36,7; 36,8; 36,8 a dnes ráno jsem naměřila 37,1. A dnes jsem taky asi 4x pocítila náhlou, prudkou bolest (či pichnutí) u levého vaječníku.
Na test je brzo, ale myslíte, že bych mohla být těhotná?
Děkuji za odpovědi🙂

smilmar
autor
7. dub 2016

Jo a po styku jsem několik minut ležela + prstíková metoda. A děložní čípek sleduji, byl včera i několik dní před otevřený.

lv
7. dub 2016

Včera sex a dnes dotaz na těhotenství? 🙂 🙂 🙂 🙂

mika251
7. dub 2016

@smilmar podľa čoho usudzuješ, že si mala v utorok ovuláciu?
BT musí byť tri dni po sebe vyššia ako 6 predchádzajúcich hodnôt, aby sa dala ovulácia spoľahlivo detekovať. Takže počkaj ešte dva dni, či sa teplota udrží vyššie.
Bolesť u ľavého vaječníku nemusí znamenať vôbec nič.
V každom prípade, 24 hodín po styku je prakticky nemožné pozorovať akékoľvek príznaky tehotenstva.

baysha
7. dub 2016

Je mi líto, ale křišťálovou kouli mám zrovna v servisu.

dzogobela
7. dub 2016

Ach bože, já se z těhle dotazů fakt picnu... samozřejmě těhotná být můžeš, ale tělo o tom ještě ani neví. Btw. diskuzí na toto téma je tady fakt hafo, každý den přibyde minimálně jedna, tak si projdi je a budeš mít odpověď na svoji otázku...

keysi90
7. dub 2016

Ano, můžeš být těhotná a taky nemusíš..den po sexu to nepoznáš ani sama, natož tak my.

baysha
8. dub 2016

Tak hlavně že víme, že byla prstíková metoda. To je důležitější než všechny ovulační a těhotenské testy dohromady 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli