Možné těhotenství? Co myslíte vy?

jajinka71
29. led 2021

Zdravím vás 😊 jdu k vám pro radu.Posledni MS byla 4.1.--8.1., nechráněný styk byl v době ovu (12.den,15.den a 18.den) týden poté mě začalo bolet v podbřišku,pichlavá bolest u pupíku a cca před 2 dny mě začaly bolet prsa .Včera výtok s příměsí krve a dnes slabší špinění,test jsem si dělala ve středu a negativní.Ms se má dostavit v pondělí,co myslíte,můžu být těhotná? Děkuji všem za odpovědi

vladuska30
29. led 2021

@jajinka71 a dneska jsi test nedělala?

jajinka71
autor
29. led 2021

@vladuska30 ne dneska ne,odpoledne si ho chci koupit

vladuska30
29. led 2021

@jajinka71 zkus koupit a zítra udělej ráno. Takhle je to opravdu těžký říct jestli to může být tehu nebo ne. Ale držím palce a dej vědět

jajinka71
autor
29. led 2021

@vladuska30 dekuji moc,zkusím a dám vědět 😊

vladuska30
29. led 2021

@jajinka71 není za co držím palečky 😉

pe_tu_ss_ka
29. led 2021

@jajinka71 měla jsem menstruaci ve stejné dny, další by měla být od pondělí. Protože už jsem měla tušení
tak jsem večera dělala test od clearblue s ukazatelem týdnů a vyšel pozitivní. Tak zkuste také 🙂

jajinka71
autor
29. led 2021

@pe_tu_ss_ka dobře zkusím snad se mi taky poštěstí 😊

jajinka71
autor
29. led 2021

@pe_tu_ss_ka a jaké příznaky jste měla? Jestli se můžu zeptat 😊

pe_tu_ss_ka
29. led 2021

@jajinka71 nejvic asi mi pobolívají prsa, tednkazdym dnem jsou vic citlivé. No a pak jsem to tak nějak cítila, že to vyšlo, takové podvědomé tušení 🙂 držím palce, ať taky najdete dvě čárky 🙂

jajinka71
autor
29. led 2021

@pe_tu_ss_ka já taky tuším že se něco děje,strašně si miminko přejeme 🙂 snad se dočkáme a gratuluji 🙂

pe_tu_ss_ka
29. led 2021

@jajinka71 zatím není k čemu, teď kntomu přistupuju více méně tak, že se může stát cokoli. Také si moc přejeme druhé, ale tak nějak ještě čekám, jestli zůstane tam kde má 🙂

jajinka71
autor
1. únor 2021

@pe_tu_ss_ka tak jak jste na tom? 😊Já slabě krvácím ale je to jiné než normální ms,zítra chci k doktorovi jelikož je u nás jen jednou týdně na test na krev,dnes mi z prsu vystříkl maz nebo jak to nazvat po zmáčknutí, strašně sem se lekla co by to mohlo být,tak si tam radši chci dojít 🙂

pe_tu_ss_ka
1. únor 2021

@jajinka71 u mě menstruace zatím žádná, ve čtvrtek zkusím zase test, jestli to poskočí zase o týden. Ale zatím mám dobrý pocit 🙂 na konci února mě čeká pravidelná kontrola, tak se mrkne, jestli je to uložené v děloze. 👏

jajinka71
autor
1. únor 2021

@pe_tu_ss_ka tak snad to dopadne dobře 🙂 já sem z toho nějaká vyplašená,nevim co bych přesně měla dělat

pe_tu_ss_ka
1. únor 2021

@jajinka71 no asi bych sledovala testy, jestli neslábnou a sílí. Sledovat hcg z krve chce ob den, co dva dny by melo zdvojnásobit. Pokud u vás dela doktor jen jednou týdně, tak bych šla do odběrové místo a zaplatila bych si to jako samoplatce. Před synem jsem prodělala mimoděložní, tak bych byla asi v pozoru no. Ale já tehdy měla strašně moc bolavou a silnou menstruaci a teprve po ní mi vyšel pozitivní test. Když mě hlídali, tak mě se hcg ob den zvyšovalo nepatrně, teprve po 14 dnech jsem byla na hodnotě 1500.. Ale taky je možnost, že některé ženy mají menstruaci a jsou normálně těhotné. Moje babi to s mým tátou měla snad do 4 měsíce, co mi vyprávěla a pak se ji narodil 4,5kg macek 🙊

jajinka71
autor
1. únor 2021

@pe_tu_ss_ka no já právě s prvním synem měla ms do 3.mesice,teď právě je to už 10 let a snažíme se o druhé mimi,tak to prožívám asi trochu víc 😂toho se právě také bojím , kamarádka měla podezření na mimoděložní naštěstí se prcek ukazal a je v 8tt 🙂 no budu to sledovat a ta prsa mi jsou taky podivná, mělo by to být cca 3 týdny od "oplodnění" proto mi to přijde všechno strašně brzo ale ten pocit že se ve mně něco děje je prostě silnější 😁

pe_tu_ss_ka
1. únor 2021

@jajinka71 no já mám prsa hodně citlivá, motýli v břiše, únava.. tuším, že je teď všechno v pořádku 🙂

jajinka71
autor
1. únor 2021

@pe_tu_ss_ka taky jsem víc unavená než předtím 🙂 snad to dobře dopadne 🙂 doufám že kdyby to byla ms že se mini udrží 🙂

pe_tu_ss_ka
1. únor 2021

@jajinka71 držím palce, a dej vědět 🙂

jajinka71
autor
1. únor 2021

@pe_tu_ss_ka dám děkuju ty taky 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru