Krvácení po Ket. Může to dopadnout dobře?

marketka5
21. kvě 2021

Ahoj všem, prosím měla bych dotaz. Jsem od 3.5. po Ketu, dáno 5ti denní vajíčko. Od 7.dne jsem dělala testy, nejdřív duch a pak postupně sílící testy. Nějaký 4.den po Ketu jsem začala krvácet, spinit, nasazen ascorutin, po týdnu vše přešlo, občas jen bolesti v podbřišku.
14 den po Ket hodnota Hcg přes 800. Což bylo v pondělí. Včera kolem 18 hodiny mě začalo bolet břicho jak na MS a začala jsem krvácet. Jela jsem na pohotovost, kde mě vyšetřili, viděli gestačni váček, ale nějak se jim nezdálo uložení podezření na mimoděložní. Vzali mi krev hodnota cca 3200. Dnes už je vcelku vše ok, občas jen špinění a občas bolest, píchnuti v podbřišku. Myslíte že to může dopadnout dobře? Nebo to opravdu bude to mimoděložní? Mám hrozný strach, celý den jen ležím a modlím se aby to konečně dopadlo dobře, už jsem jedno mimoděložní měla. Zítra mě čeká kontrola a zase odběr krve tak snad vše dobře dopadne, asi spíš potřebuji uklidnit. Děkuji všem kdo dočetl až jsem a budu ráda za jakýkoliv názor

giss
21. kvě 2021

@marketka5 měla jsem to dost podobně. Po KET i přes krvácení vše dopadlo dobře. Dnes má prvek 1,5 roku

alik20
22. kvě 2021

Mela jsem taky, jednou to byslo, po druhy potrat v 9tt