Jsem těhotná?

Zodpovězené
11. pro 2023

Dobrý večer,

mám otázku... prosím Vás, poslední mesíčky jsem měla 5.11. 2023 a podle kalendáře bych měla mít ovulaci 19.11. 2023 a sex byl 17.11., 18.11. a 19.11.

Mám to dostat cca 3.12. 2023. Včera jsem byla na gynekologii, protože mám bolesti v podbřišku, takový tlak, a hlavně citlá prsa, hlavně bradavky. Doktor mi řekl, že mám sliznici 13 mm.

Je tam šance těhotenství?

Děkuji

Dobrý den,

pozitivní těhotenský test má smysl provést nejdříve v den vynechání menstruace,
do té doby případné těhotenství zjistit nelze.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz