Pozitivní test před MS. Jsem těhotná?

zuzanastorkova
16. únor 2020

Ahoj 🙂 s partnerem se snažíme 8měs.o miminko a včera se mi ukázal na tt duch. Mám nepravidelný cyklus 32-40dni. Podle poslední MS jsem mela mít ovulaci 15.2.. Udělala jsem si jak ovu, tak tt a oba vyšly pozitivně. MS bych měla dostat za cca. 14dni plus, mínus. Včera byl na testu duch a dnes už je čárka silnější, dělala jsem si 2testy. Co myslíte, je tam možnost, že jsem těhotná? Děkuji za Vaše zkušenosti.

hasara33
16. únor 2020

@zuzanastorkova ahoj, jestli to celé dobře chápu tak ovulace proběhla včera čili dnes není fyzicky možné mít pozitivní TT, pokud si těhotná tak k oplodnění muselo dojít minimálně před týdnem

mona91
16. únor 2020

Spis bych řekla ze k oplodnění došlo těsně před poslední MS takhle po dni vy tehu test pozitivní nebyl. Kamarádka taky otěhotněla odmenstruovala a zjistila to až s druhým cyklem 🤷‍♀️

pro89
16. únor 2020

@zuzanastorkova ovulacni test bere i těhotenství , takže ti podle mě oba ukazuji těhotenství . Jen ovulace musela být mnohem dříve podle ducha bych tipovala tak před 8-9 dny . Podle čeho si počítáš ovulaci ?

hermia
16. únor 2020

souhlasim s #mona91 dokonce ja mela negativni test, odmenstruovala jsem a pristi mesic jsem delala test 8dni pred ms jelikoz se mi ukazal sympstom stejny jako u prvniho syna a bylo to tam.. pak na potvrzeni tehotenstvi jsme s dr jen divili ze jsem mela byt 9tt a byla jsem 12tt. hodne štěstí 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru