Je možné, že jsem těhotná? Je mi na zvracení, bolest břicha

trubkajedna20
27. lis 2017

Ahoj holky, jdu za vami ohedne rady. Je možné, že jsem těhotná? 17.11 jsem mela ovu doslo ke styku, to same 18.11. Je mozne ze bych to na sobe poznala joz ted? 5 dnu po styku jsem mela slabe krvaceni, ktere trvalo jeden den. Vcera a dnes je mi na zvraceni ale nezvracim, pouze me to natahuje a krkam, taky me trosku boli bricho. Zasilam fotku z kalendare pro prehlednost. Vim ze stejne se vse ukaze casem a testem.. ale i tak? Stalo se nekomu neco podobneho s tim ze vysledek byl pozitivni? Dekuji moc za rady a pomoc 🙂

dydy4321
27. lis 2017

Ahoj, mám to samé. Ovu proběhla 18.11., ten den byl i sex. Cca od 5DPO bolest v podbřišku. Včera nic a dnes opět bolest v podbřišku (jinak nic jiného). Prsa mě nebolí, nevolnost nemám. Nevím, zda ty bolesti přisuzovat ještě ovulaci a následnému PMS a nebo je šance, že jsem těhotná.

trubkajedna20
autor
27. lis 2017

@dydy4321 tak uvidime co bude a nebude. Bylo by to u tebe planovane? 🙂

sheala
27. lis 2017

Měla jsem to podobně, necelý týden po ovu bolesti a žaludek na vodě, o týden později pozitivní test. Ale víc řekne až test, občas se stává, že ty symptomy přivodí přehnaný sledování. Každopádně držím palce 🙂

dydy4321
27. lis 2017

@trubkajedna20 Zatím jsme s manželem o dětech mluvili, ale nezačali jsme na nich pracovat. Tohle bylo neplánované. Ale samozřejmě, pokud by se zadařilo, tak by jsme se tomu nebránili 🙂 Tak nezbývá nic jiného, než čekat. A jak jsi na tom ty? Snažíte se dlouho?

trubkajedna20
autor
27. lis 2017

No u me je to trosku jine. Mela bych miminko s nekym s kym jen 8let spim ale nejsme spolu, tudiz nevim jak by reagoval. Ovsem kdyby se vm zadarilo tak by to bylo super 🙂 to by byl hezky Jezisek 🙂

littleannie
27. lis 2017

Ahojky, jsem na tom celkem podobně. 👍 poboliva me podbrisek a dnes me i bolela prsa. 😱 nevim jestli to nemam vsugerováno. 👍 zítra chci zkusit test, nemuzu to vydrzet. 😤

dydy4321
27. lis 2017

@trubkajedna20 S tím špiněním je možné, že to vyšlo. Já na sobě nepociťuji kromě podbrišku vůbec nic. Myslím, ze to spíš nevyšlo. V neděli zkusím test pokud MS nedorazí. Břicho mě bolí dost často v průběhu celého cyklu. Dnes mám 23 DC.

dydy4321
27. lis 2017

@littleannie Tak dej zítra vědět, jak si dopadla, mě právě prsa vůbec nebolí, tak tomu moc nedávám.

littleannie
27. lis 2017

@dydy4321 jojo dám, ale zaráží mě poslední dobou to usazování, že se špiní 🤔já nešpinila, tak nevím no. 🤔

dydy4321
27. lis 2017

@littleannie Já s tím zkušenosti nemám, ale ani prsa mi nebolí, tak nevím 😏

caseopea
27. lis 2017

@trubkajedna20 Používám stejnou aplikaci 🙂, nějak podobně jsem to měla i já, ale nešpinila jsem a pak test ukázal pozitivní výsledek 🙂, je to už ale dlouho. Ať vám to holky vyjde, tak jak si přejete 🙂

littleannie
28. lis 2017

@dydy4321 tak test negativ 😤 dalsi zkusim asi az v sobotu v den ms...

dydy4321
28. lis 2017

@littleannie Pořád je tu naděje, že se zadařilo. Přece jenom, je dost brzo na test. Zkus znovu v sobotu a uvidíš. Já si spíš myslím, že u mě z toho nic nebude. Dnes od ráda, jsem "velmi" příjemná a břicho bolí pořád stejně (prsa vůbec). Tak si myslím, že se nic nekoná...

littleannie
28. lis 2017

@dydy4321 no, uvidíme jak to dopadne 🤨

kacasa
28. lis 2017

Holky zkuste desitkovej test..zitra rano..ja uz to mela takto a OVU byla 18.11.

kacasa
28. lis 2017
dydy4321
28. lis 2017

@kacasa potichu gratuluju 🙂 Mužů se zeptat, jestli mas nějaké příznaky? Mě teda celý den dnes bolí podbřišek ( hlavně na pravé straně, jinak vůbec nic.

kacasa
28. lis 2017

@dydy4321 zatim me jen boli bricho teda..jinak nic
a vcera jsem se osypala po levandulovy koupeli..divna reakce 😀

dydy4321
28. lis 2017

@kacasa Tyjo, do teď jsem nad tím neuvažovala, ze bych si udělala test dřív než v neděli. Ale teď jsi mě docela nahlodala 😀

kacasa
28. lis 2017

@dydy4321 😀 kolik dni jsi po ovu?

kacasa
28. lis 2017

@dydy4321 me prsa zacla bolet minule az nekdy ve 4. tt

littleannie
28. lis 2017

Jojo. Já dneska přepadla lékárnu a nevím jestli nezkusím zítra zase. 😂 gratuluju moc 🌷 máš cyklus 28 dní? 😉

dydy4321
28. lis 2017

@kacasa Dneska 10 DPO, ale právě nic kromě toho podbřišku mi nic není. Začalo to asi 5 dní po ovu, v neděli ani včera skoro nic a dnes zase.

kacasa
28. lis 2017

@littleannie nevim na koho je ta otazka .-)
me cykly jsem po vysazeni HA mela 30-35 dni
a ted jsem po revizi ze dne 17.10. takze vubec nevim jak to mam s MS..zatim nic
OVU byla 18.11. to vim z testu

littleannie
28. lis 2017

Jinak jsem zkoušela ten s tou citlivostí 10. 😉 a nic ☹

kacasa
28. lis 2017

@dydy4321 nooo 🙂 sance tu je 😝 udelej desitkovej zitra rano a uvidis..pokud bude negativni..zkus jeste pozitri..preci jen je brzo..ale uz by mohla slaba carka byt videt

dydy4321
28. lis 2017

@littleannie
@kacasa Holky hrozné na tom je, že to vůbec nebylo v plánu a teď jsem se přistihla, jak uvažují nad tím, že když to nevyjde, tak budu zklamaná.

kacasa
28. lis 2017

@littleannie muzes zkusit jeste zitra a pozitri a uvidis..12,13dpo uz by neco na testu melo byt videt

kacasa
28. lis 2017

@dydy4321 to naprosto chapu..tak to proste je

littleannie
28. lis 2017

@dydy4321 jojo, někdy to tak je. Ale uvidíme jak nám to dopadne. ☺️ Už máš koupený testík? Už sis rozmyslela, jestli zítra testneš?? 😱

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru